Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Про нас

Онлайн-видання Район.Володимир-Волинський  розповідає про свята та будні міста та району, про цікавих, талановитих і працьовитих людей володимирського краю, про актуальні проблеми володимирчан.

Ми оперативно та ґрунтовно розповідаємо про політичне, економічне та культурне життя Володимирщини, про діяльність міської та районної влади. Робимо все можливе, щоб ви більше дізналися про найпотаємніші та найвіддаленіші куточки древнього міста та району.

Над інформаційним наповненням сайту працює досвідчена команда журналістів. Це дає можливість розміщати на нашому сайті оперативну, а головне – ексклюзивну інформацію. 

Для того аби читачі Володимирщини мали змогу отримувати наш інформаційний продукт в зручних для себе форматах редакція обрала платформу від мережі гіперлокальних видань Rayon.in.ua, яка постійно розвивається і дає можливості використовувати різноманітні інформаційні технології для оперативної, інтерактивної та нетипової подачі публікацій.  

Співпраця з мережею Rayon.in.ua дозволяє вийти на новий рівень місцевим ЗМІ. На сьогодні успішними стали проекти Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.Шацьк,Район.ГорохівРайон.Острог.,Район.Ковель.

Підписуйтеся на емейл-розсилку, Push-повідомлення та наші сторінки у соцмережах ( Facebook), щоб нічого не пропустити.

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном: 0931207065 та пишіть на редакційну електронну скриньку volodymyr.rayon@gmail.com.

 

 

19 лютого
Вчора
17.02.2018
16.02.2018
15.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин