(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У місті готуються до конкурсу краси. Вперше після чотирирічної перерви

18:30 27.02.2017
816

У Володимирі-Волинському готуються до проведення традиційного конкурсу краси "Княжна Володимира", який відбудеться 8 березня 0 16.00 в районному будинку культури. Організатори дійства - управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Кілька років поспіль конкурс не проводили, зсилаючись на події в країні та антитерористичну операцію, яка триває ще й досі.

Проте, цьогоріч в місті вирішили повернутися до старих добрих традицій і відродити цей конкурс краси.

Заявки на участь у конкурсі почали приймати ще з початку лютого, проте бажаючих поборотися за корону не було багато. Спочатку їх було 15, нині залишилось 11. В такому кількісному складі вони й боротимуться за звання княжни Володимира.

Більшість із них - студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського. Хоча є ще студентки з Нововолинського ВПУ та зі Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки.

Зараз студентки активно готуються до конкурсу, намагаються не пропустити жодного тренування, адже до конкурсу залишилися лічені дні.

Дівчата братимуть участь у шести конкурсах - представлення в українському вбранні, інтелектуально-творчий конкурс, танець, дефіле у купальнику та у весільній сукні, вихід у вечірньому платті.

Як розповіли організатори квитки (ціна від 50 грн. до 80) на цей захід можна придбати в касі культурно-мистецького центру.

Яким буде склад журі конкурсу організатори обіцяють розповісти вже ближче до самого дійства.


Юлія Куриленко


Олена Калагурська


Аліна Гейко


Лариса Головенець


Анастасія Лабай


Марта Новосад


Анастасія Тимощук


Наталія Ослюк


Юлія Кінах


Іванна Поліщук


Оксана Мільчаковська

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин