(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Центр зайнятості провів для безробітних міні-ярмарок вакансій

08:00 03.03.2017
1077

Днями у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості було проведено інформаційний захід - «міні - ярмарок вакансій».
Як пояснили спеціалісти центру зайнятості, основна мета заходу – формування позитивного іміджу служби зайнятості серед роботодавців, інформування їх про можливості комплектування вільних робочих місць та надання послуг незайнятому населенню.

На захід було запрошено приватного підприємця Наталію Шандалко, яка представила вакансію за професією продавець непродовольчих товарів.

Відкриваючи міні-ярмарок вакансій, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Лисеюк зазначила, що одним із поставлених завдань заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Загалом міні - ярмарок відвідали 14 шукачів роботи. В ході зустрічі роботодавця із претендентами на працевлаштування, обговорювались різні питання : режим роботи, заробітна плата, тощо.

Як результат проведення заходу – двом безробітним було видано направлення на роботу .

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин