(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Про нашу місцеву талановиту особистість, яка пише, малює та ще й підкорює сцену

10:30 24.03.2017
584

Свіжий випуск тижневика «Сім’я і дім» уже чекає своїх читачів.

Зі сторінок газети ви дізнаєтеся про те, як четверо листонош працюють у поштовому відділенні, яке обслуговує чотири села у Горохівському районі. А мешкають ці жінки у Лобачівці – селі, де народився «тричі Шевченко»: актор театру та кіно, режисер Петро Панчук, котрий тричі з’являвся на сцені в образі Кобзаря. Петро Фадейович не забуває про малу батьківщину і кожного літа під час відпустки приїздить з Києва ставити спектаклі у сільському театрі, який сам і створив. Інший знаменитий земляк – письменник Василь Слапчук – родом із села Новий Зборишів. Про місцину, яка дала Україні стільки талантів, дізнавайтеся зі сторінок газети.

Вадим Сидорук із Камінь-Каширського району у свої 22 повен життєвих сил та мужності. Перебуваючи в зоні АТО, Вадим побачив те, чого не транслюють на телеекранах. Він був на війні з самого початку у тодішній 51-й бригаді. Був під Волновахою, брав участь у звільненні Мар’їнки, отримав поранення у День Незалежності України. Свідчення очевидця про війну читайте на сторінках газети.

Вона пише глибокі поезії, в аматорському театрі «Різнобарв’я» і шукає у власних текстах підказки на різні життєві випадки. Тетяна Ткачук із Володимира-Волинського – талановита особистість: пише, малює та ще й підкорює сцену. Нещодавно в івано-франківському видавництві «Дискурсус» вийшла друком збірка поетки «Воля і висота» - так здійснилася ще одна мрія письменниці. Про інші свої задуми авторка розповіла для газети.

Також у номері – найважливіші на Волині новини політики, економіки, культури, яскраві спортивні репортажі, програма телепередач та ще чимало інших корисностей.

Купуйте! Читайте! Не пропустіть!

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин