(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Вперше на Волині: у Володимирі відбувся міжнародний чемпіонат з танців

17:00 28.03.2017
2132

До пізньої ночі 25-26 березня тривав Міжнародний Чемпіонат України з танців «Volyn open», у якому взяло участь 900 учасників з Молдови, Польщі, Білорусі та 68 міст України.

Організаторами турніру є Станіслав та Софія Кузнєчихіни. Як вдалося дізнатися, від попередніх цей турнір відрізняється зірковим складом журі, до якого увійшли найвідоміші судді світу.

Так, оцінювати пари приїхало 120 іменитих суддів з Ізраїлю, США Грузії, Молдови, Польщі, Білорусі та України .

Усім, хто відвідав «Volyn open», важко було не помітити високий рівень підготовки учасників. Це підтвердив і сам організатор. Найсильнішими парами виявились танцюристи з Польщі. З українських пар найкращими були одесити, котрі взяли найбільше кубків.

З Володимира на турнірі виступило 150 учасників, з них досить хороші результати показали Роман Боярчук та Ярина Шуляр.

Оскільки це перший міжнародний чемпіонат такого рівня, який проводиться вперше на Волині, його організаторам довелося нелегко. Потрібно було продумати як і де розмістити 500 гостей та учасників, облаштувати танцювальну залу.

Станіслав не приховує, що це було досить складно і йому довелось звертатися за допомогою до спонсорів.

Не відмовили і пішли на зустріч настоятелька Святогірського Свято-Успенського Зимненського монастиря ігуменя Стефанія, адміністрація готелю «Волинь», депутат районної ради Анатолій Кублій, підприємці Микола Юнак, Ігор Павловський, Андрій Хілінський, Аліна Сич, торгівельний центр «Пан-Буд». Окреме спасибі від організаторів обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Володимир-Волинському ТМО за медичний супровід під час змагань.

Дякують організатори турніру й батькам дітей-учасників, за допомогу в підготовці чемпіонату такого рівня.

Прикро, що проігнорувала танцювальний турнір такого масштабу міська влада, за підтримкою до якої звертався Станіслав Кузнєчихін.

Як пояснили організаторам, турнір не був внесений у графік запланованих заходів, що відбуваються у Володимирі-Волинському. А те, що це перший міжнародний чемпіонат на Волині і честь його приймати випала саме нашому стародавньому місту, - нікого не цікавило.

І про те, що можна було організувати цікаві екскурсії для учасників турніру з-закордону, ніхто навіть і не подумав.

Це ми так прагнемо презентувати Володимир на весь світ як мекку культури та туризму…
Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин