(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Володимирщині скоро запрацює новий насінневий завод «П'ятидні»

14:00 30.03.2017
1975

На Волині завершують будівництво нового насіннєвого заводу «П'ятидні».

Завод знаходиться в селі П'ятидні Володимир-Волинського району, - пише AtmАgro.

За словами голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, інвестиції в будівництво підприємства склали 2 мільйони євро. Гунчик зазначив, що це досить потужне підприємство, на якому встановлено сучасне обладнання для переробки односортних і разносортних насіння.

"Ми з директором Валерієм Дібровою домовилися, що спочатку налагодять режим роботи, а вже потім буде офіційне відкриття", - уточнив очільник Волинської області.

На насіннєвому заводі є лабораторії для вирощування та дослідження сої та гороху. У кожній лабораторії - нова техніка й устаткування. Тут беруть проби насіння, визначають вологість, зрілість, зміст складових основної культури і відходу. Спеціальна техніка допомагає визначити підготовку до пророщування, енергію пророщування, схожості і життєдіяльності.

Валерій Діброва, керівник ТОВ «П'ятидні», підкреслив, що суспільство планує експортувати свою продукцію і в Європу, оскільки підприємство відповідає європейським стандартам.
Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин