(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Доступні ліки» на Володимирщині можна придбати лише в одній аптеці

13:30 12.04.2017
927

З початку квітня запрацювала програма «Доступні ліки», регламентована постановою Уряду.

Згідно з нею держава повністю або частково відшкодовує вартість засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету другого типу та бронхіальної астми.

Для жителів Володимирщини у рамках цієї програми із держбюджету виділено 830 тисяч 810 гривень субвенції. Кошти розподілені на дев’ять місяців – від квітня до грудня.

Як повідомили нам у Володимир-Волинському ТМО, наразі підписано договір про реалізацію таких препаратів із приватною виробничо-торгівельною фірмою «Фітоцентр». Її аптечний заклад знаходиться на вул. Ковельській, 73 (неподалік колишнього телеательє).

Як розповіла заступник головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Наталія Філімонюк, щоб отримати рецепт на придбання «доступних» ліків, хворому треба прийти на амбулаторний прийом до поліклініки. У рецепті лікар вкаже лише міжнародну непатентовану назву (тобто діючу речовину). А вже аптекар запропонує вибрати з реєстру ліків препарат, який найбільше підходить пацієнту.

- Перш за все пацієнт звертається на прийом до лікаря, який і визначає який препарат потрібно призначити хворому, - пояснює заступник головного лікаря ТМО. - Лікар виписує рецепт встановленого зразку, в довідковому бюро поліклініки ставиться печатка «вартість підлягає поверненню» та печатка закладу. З даним рецептом пацієнт звертається в аптеку, де може отримати ліки безкоштовно, або з доплатою. Більш детальну інформацію кожен може отримати у дільничного лікаря.

Керівництво ТМО також переконане, що реалізація програми «Доступні ліки» дозволить розвантажити чергу, що збирається першого числа кожного місяця під аптекою «Волиньфарм», що у лікарняному коридорі і де пацієнти або їхні рідні вистоюють довжелезні черги за пільговими ліками.

Коментарі
19 червня
Вчора
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин