(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир-Волинський: у районі планують плідно боротися з борщівником

16:00 24.04.2017
817

В районі активно гогтуються до боротьби з борщівником.

Про це йшлося на щотижневій оперативній нараді у Володимир-Волинській райдержадміністрації під головуванням очільниці РДА Наталії Василець.

Зокрема, вона поцікавилась у начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрія Кравчука, якми методами збираються цьогоріч боротися із борщівником, ареал якого швидко поширюється і у нашому районі.

- У рамках програми боротьби із даною рослиною нами закуплено відповідні гербіциди, - констатував начальник управління АПК. - Вони будуть передані у кожну сільську раду. Попередньо усі сільські голови надали інформацію про площі, на яких розрісся борщівник, нещодавно я й сам особисто проінспектував кілька таких місць. Думаю, що уже швидко можна буде братися до роботи по його знищенню.

Нагадаємо, борщівник — отруйна рослина висотою до двох метрів, а то й більше. Листя і плоди борщовика багаті ефірними маслами. Дотик до рослин деяких видів цього роду може викликати подразнення та опік шкіри за рахунок того, що всі частини рослин містять фуранокумаріни - речовини, що різко підвищують чутливість організму до ультрафіолетового випромінювання.

Найсильніші опіки борщівник викликає, стикаючись з шкірними покривами в ясні сонячні дні. Але щоб отримати опік, достатньо і нетривалого і несильного опромінення сонцем ділянки шкіри, забрудненої соком рослини.

Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин