(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир: у міськрайонному центрі зайнятості проведуть ярмарку вакасій за посадами водіїв та листонош

19:58 17.06.2017
471

14 червня відбулася робоча зустріч директора Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталії Уколової та директора центра поштового зв’язку №2 Волинської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Аллою Барабаш.

До відома роботодавця була донесена інформація про нові можливості служби зайнятості за допомогою Інтернету – це дистанційне спілкування пошукача роботи з роботодавцем: відео резюме та скайп-співбесіда. Відео резюме дозволяє роботодавцю скласти перше враження про кандидата та прийняти рішення щодо особистої зустрічі. Онлайн-співбесіда організовується службою зайнятості за допомогою скайп-переговорів, коли пошукачі роботи презентують себе роботодавцю, який, поспілкувавшись, приймає рішення.
«Застосування новітніх технологій дозволяють економити час і кошти як роботодавцю, так і тим, хто шукає роботу» - підсумувала директор центру зайнятості.

Обмінявшись думками учасники зустрічі прийшли до спільного висновку, що сторони повинні докласти максимум зусиль задля недопущення скорочення поштової мережі та погіршення іміджу «Укрпошти».

В результаті чого були обговорені подальші шляхи співпраці підприємсва з центром зайнятості, та домовлено, що 19 червня буде проведена ярмарка вакансій за посадами : водій автотранспортного засобу, листоноша.

Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин