(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир-Волинський: розпочала свою роботу Літня школа мистецтв

12:15 18.06.2017
659

Учора свою роботу у Володимирі-Волинському розпочала Літня школа мистецтв.

Перший майстер-клас з мистецтва каліграфії організували у приміщені Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського.

Літня школа мистецтв запрацювала на Володимирщині завдяки старанням Ірині Надюковій, випускниці Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, а також колишньої учасниці міжнародної програми обміну FLEX.

Перший майстер-клас для володимирчан провела Надія Бабій, викладачка Прикарпатського університету, кандидат наук, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтв. Вона розповіла про історію письма, різновиди шрифтів, а також провела майстер-клас із каліграфії.

У наступні суботи відбудуться майстер-класи з виготовлення глиняних свищиків та з пастельного живопису.

Нагадаємо, Літня Школа Мистецтв у Володимирі-Волинському - освітній проект, який має на меті познайомити жителів міста різного віку з різноманітними видами образотворчого мистецтва. Цього літа протягом 5 тижнів, щосуботи до Володимира будуть приїжджати експерти в різних галузях образотворчого мистецтва і проводитимуть лекції та майстер-класи для жителів міста.
До участі у проекті організатори школи запрошують усіх бажаючих. Кажуть, попередні знання та досвід в образотворчому мистецтві необов'язкові, головне - принести з собою гарний настрій, зацікавленість та бажання навчитися. Участі у проекті безкоштовна.
Проект здійснюється за підтримки гранту наданого Державним Департаментом США.
Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин