(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Володимирщині активно готуються до пожежонебезпечного періоду

18:58 19.06.2017
317

У Володимир-Волинському районі активно готуються до пожежонебезпечного періоду.

Про це під час чергової оперативної наради у Володимир-Волинській РДА доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Ліщук.

Зокрема було сказано, що рішенням Володимир-Волинської районної ради від 01.07.2016 року затверджено «Комплексну районну Програму захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Володимир-Волинському районі на 2016-2020 роки». Програмою заплановано відновлення двох добровільних підрозділів МПО Устилузької міської громади в селах Лудин та Стенжаричі. По Зимненській громаді буде відновлено МПО Льотничівської сільської ради. Є домовленість про передачу пожежного автомобіля з державної пожежно-рятувальної частини № 7 УДСНС України у Волинській області.

Метою утримання МПО є зменшення збитків від пожеж та зменшення кількості загибелі людей.

На пожежонебезпечний період в районі будуть працювати і пожежні команди створені у сільськогосподарських підприємствах: ТзОВ «П’ятидні», ТзОВ «Луга», ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».

На сьогодні лісогосподарськими підприємствами складені, погоджені з підрозділами УДСНС в районі та затверджені в районних державних адміністраціях оперативно-мобілізаційні плани гасіння лісових пожеж, розроблені заходи по їх недопущенню, проведено спеціальне навчання працівників державної лісової охорони, членів ДПД та з працівниками лісопожежних станцій щодо вивчення Правил пожежної безпеки в лісах України. Погоджені інструкції взаємодії працівників державної лісової охорони з підрозділами УДСНС на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

На утримання місцевих пожежних команд залучаються кошти населення сіл району, а також кошти сусідніх рад.

Із настанням пожежонебезпечного періоду в лісових масивах буде перекрито 14 позапланових доріг. У місцях в’їзду в ліс на таких дорогах вже зараз функціонує 30 шлагбаумів.

Протягом 2017 року в районі буде створено 101 км мінералізованих смуг навколо лісів.

Аналіз причин пожеж, як зазначив Юрій Іванович, показує, що винуватцями більшості з них є самі жителі, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки. Вже в тому році (станом на 16.05.2017 року) з вини жителів населених пунктів в районі виникло 32 пожежі, дві людини загинуло, одна травмована.

Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин