(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Відремонтують багатостраждальну дорогу «Луцьк – Володимир-Волинський»

08:05 15.07.2017
602

Неординарний волинський чиновник, активний користувач соцмереж, автор віршів і фахівець у будівництві доріг Іван Мирка у нинішньому «Бліц-інтерв’ю» від Перший.

Учора директор Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА у Фейсбук проанонсував ремонт автошляху «Луцьк-Володимир-Волинський». Тож цікавимося чи то – правда?

- Дорога «Луцьк – Володимир-Волинський» не ремонтувалась, певно, років з 25. Нарешті дійшли руки і до неї?

- Вона аварійна, дійсно, у поганому стані, особлива та частина, яка ближча до Володимира-Волинського. Крім того, її потрібно було давно ремонтувати, зважаючи на те, що це шлях до міжнародного пункту пропуску. Влада постійно наголошує на тому, аби щороку ремонтувати по одному напрямку з Луцька до Львова, Володимира, Ковеля… Уряд прийняв постанову про ремонт дороги сполученням «Луцьк–Володимир-Волинський», виділивши 5 мільйонів гривень, які ми спрямували на проектні роботи, тендери та відкриття фінансування для процедур початку робіт.

- А загальна вартість ремонту дороги яка?

- Близько 700 мільйонів гривень, які надходять до обласної казни згідно закону про експеримент, від перевиконання надходжень з Волинської митниці. Протяжність відрізку, який ремонтуватимуть цього року, 70 кілометрів. У наступному році плануємо відремонтувати ще 13 км від Володимира до Устилуга, щоправда, за кошти кредиту уряду Польщі.

- Кому довірили проводити ремонтні роботи – волинським дорожникам чи одеським, як то було з дорогою на Львів?

- Тендер вже відбувся, було три учасники: одеська фірма «Автомагістраль Південь», «ЛуцькАвтоДор Сервіс», а також білоруська компанія «Дорожньо-будівельний трест №4». Загалом дорогу «Луцьк – Володимир-Волинський» ми розділили на відрізки, на 9 лотів. Вони були розподілені за результатами тендеру між трьома цими фірмами, однак до білоруської компанії виникли певні запитання, тому по чотирьох лотах тендер скасований і буде проведений новий. Але роботи вже розпочались, їх плануємо завершити вже у цьому році. Працюватимемо за тим же принципом, як відновлювали дорогу на Львів: увесь комплекс робіт, саме покриття, підсилення основи, освітлення в населених пунктах, зупинки, дорожні знаки, передбачені також два пункти для габаритно-вагового контролю.

- Гарантія на відремонтовану дорогу буде?

- Фактично гарантія 5 років. Будь-яка дорога потребує періодичного обслуговування. У європейських країнах щоп’ять років знімається верхній шар дорожнього покриття. Ми поки не маємо таких коштів, щоб робити це, як в Європі, але, думаю, років десять дорога прослужить.

Коментарі
23 квітня
Вчора
21.04.2018
20.04.2018
19.04.2018
18.04.2018
17.04.2018
16.04.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин