(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Житлова субсидія: хто отримає, а хто ні

14:05 15.07.2017
597

У червні цього року Міністерством фінансів України здійснено перевірку достовірності інформації стосовно надання громадянам житлової субсидії.

В результаті проведеної роботи виявлено невідповідність інформації, на підставі якої призначено житлові субсидії певним особам, а це по місту складає список із 43 осіб. Дані особи здійснили покупку на суму більше 50-ти тисяч гривень та не повідомили управління соціального захисту населення.

Повідомляє Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

На даний час управлінням проводиться опрацювання даного списку, в результаті чого з’ясовано, що:

  1. по 7 особах – порушення підтверджені, в результаті чого виникла переплата державних коштів, яка має бути повернута до державного бюджету;
  2. по 17 особах - порушення відсутні (покупка здійснена на суму, що не перевищує 50 тисяч гривень).

По решті особах із даного списку проводиться додаткова перевірка.

Додатково наголошуємо, що відповідно до п.5 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива субсидія не призначається, якщо:

Будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

Виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі рішень комісії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення можуть призначати субсидії, як виняток, у разі наявності умов, зазначених у пункті 5 цього Положення.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. Форма акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства затверджується Мінсоцполітики.

Управління також додатково інформує, що відповідно до урядового проекту монетизації частини зекономлених субсидій, який передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу, управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради проводиться прийом заяв для отримання таких коштів від субсидіантів, які вели енергоефективне домогосподарство.

Заяви необхідно подати до 1 вересня 2017 року. У разі подання заяви після 1 вересня, зекономлені кошти повертатимуться не будуть.

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин