(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир-Волинський район бере участь у Програмі транскордонного співробітництва

21:04 11.08.2017
674

Днями у стінах райдержадміністрації відбулася зустріч голови Володимир-Волинської районної ради Романа Гука із віце-маршалом воєводства Люблінського Аркадіушем Братковскі та віце-старостою Грубешівського повіту Лєшеком Червонкою, де обговорили ряд робочих моментів подальшої співпраці.

У 2015 році рішенням Європейської Комісії було затверджено Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020, основною метою якої є підтримка транскордонних процесів розвитку на прикордонних територіях вище вказаних країн.

Співпраця в рамках цієї Програми здійснюється за допомогою проектів, відібраних у відкритому конкурсі - представлених місцевими органами влади, місцевого самоврядування, неурядовими організаціями, медичними закладами, вищими навчальними закладами, науково-дослідними інститутами, які входять в територію дії програми.

Нові можливості відкриває вона і для нашого району. Відтак, у грудні минулого року Володимир-Волинська райдержадміністрація подала на конкурс проект «Підвищення доступності та якості дорожньої інфраструктури, капітальний ремонт дороги Тератин – Хородло і дороги Коритниця - Верба», який пройшов І тур конкурсного відбору.

Зараз, за словами начальника відділу розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Катерини Підгурець, йде підготовка до ІІ туру, на який потрібно подати повну аплікаційну форму та весь пакет документів.
- Проектом передбачено проведення капітального ремонту дорожного полотна, будівництво мереж зовнішнього освітлення в межах населених пунктів, будівництво та ремонт павільйонів автобусних зупинок на відрізку шляху від с. Стенжаричі до с. Верба протяжністю майже 18 км., – зазначила Катерина Анатоліївна. - Загальна вартість проекту становить 1 988 960 євро, із них наша частина - 1 307 100 євро. Головним партнером цієї співпраці з польської сторони виступає Грубешівський повіт.

Зараз, на часі - проведення семінару – навчання з написання відповідного Проекту. Адже основою транскордонного співробітництва є саме процес створення зв’язків та договірних відносин у прикордонних територіях з метою пошуку рішень для спільних та ідентичних проблем, а також розробки планів та вибору пріоритетів розвитку.

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2018
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин