(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Сам «бадяжив» і збував: володимирський підприємець торгував розведеним спиртом

17:32 12.08.2017
968

У Володимир-Волинському районі підприємець торгував розведеним спиртом, до того ж без ліцензії.

Один із підприємців – порушників пропонував невибагливим місцевим споживачам горілчаної продукції розведений спирт та здійснював діяльність на ринку реалізації підакцизної продукції без дозвільних документів, - повідомляє прес-служба ДФС у Волинські області.

Окрім цього, цей бізнесмен та ще один з місцевих суб’єктів господарювання в сільських магазинах реалізують алкогольні напої за заниженими роздрібними цінами, не проводять операції через реєстратор розрахункових операцій, не видають фіскальні чеки, не оприбутковують отриману готівку, відповідно не відображають здійснені операції в Книзі обліку розрахункових операцій.

Окрім того, горілчану продукцію на розлив тут реалізували у торгівельних закладах, які не отримали статус підприємства ресторанного господарства.

За підприємницьку ініціативу з реалізації алкогольної продукції без ліцензії, з фальшивими акцизними марками та в зв’язку з низкою порушень вимог до діяльності з реалізації підакцизної продукції до одного з підприємців застосовано 600 тисяч гривень штрафних санкцій. Іншому підприємцю – порушнику нараховано 16800 гривень штрафу.

Товар сумнівного походження та якості вилучили.

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2018
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин