(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В родини волинян можуть принести «траурні повістки»

21:52 16.08.2017
1095

У Володимир-Волинський міський суд почали поступати з військової частини Володимира заяви про оголошення померлими бійців 51 бригади.

Про це йдеться у пості адвоката та волонтера Василя Нагорного у «Фейсбук».
Він просив звернути увагу на цю інформацію волонтерів та керівників спілок атовців у містах та районах.

«Відголос чорного літа 2014!

Важко писати, але це важливо! ДО УВАГИ ВОЛОНТЕРІВ ТА ГОЛІВ СПІЛОК У РАЙОНАХ ТА МІСТАХ! Передайте один одному! Я боюсь позначати, конкретних осіб, щоб не було прив'язки до району.
У Володимир-Волинський міський суд почали поступати з військової частини Володимира заяви про оголошення померлими бійців 51 бригади...Позивачем виступає військова частина, третьою особою без самостійних вимог — матір, батько, дружина бійця, який вважається від літа 2014 року безвісті зниклими. Там вказані свідки загибелі, дата, і навіть місце та час.Наприклад, в одній із заяв стоїть дата 28 серпня 2014 року. - це Іловайськ, так званий «зелений коридор». Чому відразу цей факт не фіксували... не знаю... думаю тільки через одну причину, не змогли забрати тіла. Та й всі знають, що тоді робилось на сході з документацією і обліком особового складу 51 бригади.
Копії таких заяв надійдуть не в одну сім’ю на Волині.
Тому прошу голів районних спілок, волонтерів! Ви своїх знаєте бійців, а тих, хто вважаються безвісті зниклими тим більше. Зверніть увагу на ці сім’ї, в якійсь мірі це як прихід траурної повістки. Поясніть, якщо батьки, дружина певні, що їхній син живі, мають такі відомості, свідків, то варто в суді це все озвучувати і висловити заперечення. Я певен, що представники в/ч 1008 будуть максимально толерантними і виваженими в цих питаннях, а суд максимально скрупульозним до обставин і виходитиме з інтересів родини! Це все болюче і важке! Тому варто районним радам, адміністраціям забезпечити доїзд, при потребі із супроводом, таким родинам до суду у Володимир-Волинський. Якщо є потреба в моїй правовій допомозі, консультації або юридичному супроводі справи в суді — дзвоніть, пишіть! Я завжди допоможу.
Щиро співчуваю родинам бійців!

Наслідки рішення суду в таких справах: припинення виплати грошового забезпечення з військової частини, отримання родиною статусу і одноразової виплати (500-кратного прожиткового мінімуму, встановлення спадкоємців, розпорядження майномі і т.п), - додав адвокат та волонтер.

Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин