(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Засилля лицарів, готів, княжних та княжичів, - як минув другий день фестивалю

08:00 21.08.2017
652

20 серпня фестиваль «КНЯЖИЙ» знову зустрічав гостей. Лицари, княжичі та князівни, готи та інші герої княжої доби заполонили фестивальні майданчики, - хтось, готуючись до виступу, хтось - до бою.

Програма фесту розпочалася ще до обіду і на той час біля багатьох локацій уже було багатолюдно.

У другий день фестивалю усі бажаючі мали нагоду побачити а також взяти участь у стрільбах з луку, побачити як живе поселення готів, стати свідками бугуртів – видовищних масових лицарських боїв.

Для дітей того дня була відкрита майстерня бою, а дорослі могли побачити справжнісінький лицарський турнір та показове приготування страви від «Чорної Галичі» (містечко Княжої дружини).

Фінальним на театральному майданчинку фесту було дійство історичної реконструкції.

Лицарі, князі та княжичі відтворили оборону древнього міста.

Урочиста княжа хода, бій під оборонними мурами міста, поле із «загиблими», - одним словом, майже все як кілька тисячоліть тому.

До речі, одними з головних героїв цього дійства стали актори місцевого театру «Разнобарв’я».

Другого дня фестивалю продовжили свою роботу дитяче містечко та містечко майстрів, а ще усі бажаючі мали нагоду по повній використати усі тематичні фотозони «КНЯЖОГО», аби було що згадувати увесь рік,


Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин