(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирщина: на базі «Володимирських садів» пройшов День саду

12:14 19.09.2017
1230

Днями на базі ТзОВ «Агрофірма «Володимирські сади» село Стенжаричі, Володимир-Волинського району відбувся День саду на тему «Технологія вирощування плодово-ягідних та горіхоплідних культур в Лісостеповій та Поліських зонах області».

У заході взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, керівник ТзОВ «Агрофірма «Володимирські сади» Володимир Гарун, директор ТОВ «Єврофрут груп» Леонід Крощук та голова Устилуської ОТГ Віктор Поліщук, - повідомляє прес-служба Ківерцівської РДА.

Учасники Дня саду оглянули насадження малини, ожини та полуниці, плодорозсадник, яблуневий сад «Агрофірми «Володимирські сади» та ознайомилися з технологією вирощування даних культур.

До відома: підприємство вирощує 24,5 га полуниці (сорти: Флоренс, Зенга-Зенгана, Вікторіана), 3 га малини (сорти: Аміра, Хімбо-Топ, Зева) та 1 га ожини (сорти: Потрійна корона, Честер, Натчес). Вся продукція в основному йде на експорт.

Також агрофірма спеціалізується на зерняткових та кісточкових культурах, селекції рослин, має статус насіннєвого господарства. Тут працює лінія соків прямого віджиму NFC (NotFromConcentrate- не з концентрату) на свіжі фрукти, овочі, ягоди під назвою PREMIER.

Яблуневий сад займає площу 42 га та 15 га: молоді насадження, де вирощують сорти Айдаред, Чемпіон, Джонаголд, Хоней Крісп, Лігол, Мутсу, Голден Делішес, Джонаголд Декоста.

По завершенню оглядової частини присутні відвідали БК с.Стенжаричі, де відбулася пленарна частина на якій з вітальним словом виступив Стенжаричівський сільський голова Анатолій Яльницький.

Очільник аграрного відомства Юрій Горбенко інформував про виробництво плодово-ягідної продукції в області, проблеми та перспективи розвитку.

Із заключним словом перед учасниками заходу виступив Голова громадського об’єднання виробників плодово-ягідної продукції Сергій Новосад, який охарактеризував діючий ринок плодово-ягідної продукції, його перспективи, недоліки у виробництві, переробці та зберіганні.


Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин