Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Овадне: голова виборчої комісії написала заяву про складення повноважень

13:17 24.09.2017
359

В Любешівській районній, Оваднівській та Велимчанській сільських виборчих комісіях з різних причин відбуваються заміни голів ТВК.

Про це стало відомо Громадянській мережі ОПОРА у суботу, 23 вересня.

Заяву про складення повноважень голови виборчої комісії та небажання працювати в комісії надалі написала голова Оваднівської селищної ТВК Наталія Теряткіна (ВО «Свобода») у зв'язку з сімейними обставинами.

Про це повідомили представникам ОПОРИ у відповідній виборчій комісії. Станом на 23 вересня ще не відбулась заміна голови відповідної ТВК.

Нагадаємо, що згідно з частиною 4 статті 29 Закону України «Про місцеві вибори» повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково у зв'язку з:

1) особистою заявою про складення повноважень члена комісії. Така заява подається суб'єкту внесення кандидатури відповідного члена комісії для передачі відповідній виборчій комісії або для внесення подання про заміну члена виборчої комісії;

2) внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

Коментарі
15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2017
12.12.2017
11.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин