Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимирі хочуть встановити величезну креативну парасолю

14:07 24.09.2017
1203

У Володимирі-Волинському біля культурно-мистецького центру хочуть облаштувати креативний простір «Парасоля».

Проект поданий в рамках «Бюджету участі» – процесу, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя міста.

Мільйон 100 тисяч гривень – стільки коштів виділяють у місті на проекти, що реалізуються у рамках «Бюджету участі». Кожен володимир-волинець може долучитися до розв’язання міських проблем – цьому й сприяє цей громадський бюджет . Реалізується він у рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» за підтримки ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» та фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Автор проекту креативний простір «Парасоля» Ірина Вечeря пояснює, що він направлений на створення сучасного, інноваційного, комунікаційного, інтерактивного, креативного арт-простору.
Простір являє собою встановлення гігантської парасольки з трьома сучасними лавками, на основі парасолі вмонтовано 4 USB-порти для підзарядки телефонів та гаджетів, також проведено Wi-Fi. Орієнтовна вартість проекту 95 тисяч гривень. Місце розташування - прилегла територія біля КМЦ по вулиці Князя Василька, 4.

Автор проекту переконана, що це надасть змогу згуртовувати людей для проведення різнопланових неформальних зустрічей, фотосушок, арт-вечорів, що будуть поштовхом до самовдосконалення, натхнення та реалізації кожного, ми хочемо просувати культуру креативної комунікації, здорового способу життя, інтенсивного обміну та втілення ідей суспільних ініціатив.
Нагадаємо, будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Коментарі
15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2017
12.12.2017
11.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин