(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимирі хочуть встановити величезну креативну парасолю

14:07 24.09.2017
1350

У Володимирі-Волинському біля культурно-мистецького центру хочуть облаштувати креативний простір «Парасоля».

Проект поданий в рамках «Бюджету участі» – процесу, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя міста.

Мільйон 100 тисяч гривень – стільки коштів виділяють у місті на проекти, що реалізуються у рамках «Бюджету участі». Кожен володимир-волинець може долучитися до розв’язання міських проблем – цьому й сприяє цей громадський бюджет . Реалізується він у рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» за підтримки ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» та фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Автор проекту креативний простір «Парасоля» Ірина Вечeря пояснює, що він направлений на створення сучасного, інноваційного, комунікаційного, інтерактивного, креативного арт-простору.
Простір являє собою встановлення гігантської парасольки з трьома сучасними лавками, на основі парасолі вмонтовано 4 USB-порти для підзарядки телефонів та гаджетів, також проведено Wi-Fi. Орієнтовна вартість проекту 95 тисяч гривень. Місце розташування - прилегла територія біля КМЦ по вулиці Князя Василька, 4.

Автор проекту переконана, що це надасть змогу згуртовувати людей для проведення різнопланових неформальних зустрічей, фотосушок, арт-вечорів, що будуть поштовхом до самовдосконалення, натхнення та реалізації кожного, ми хочемо просувати культуру креативної комунікації, здорового способу життя, інтенсивного обміну та втілення ідей суспільних ініціатив.
Нагадаємо, будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин