Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Зарічанська ОТГ: хто змагатиметься за депутатство
15:28 09.10.2017
403

Зарічанська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 85 кандидати у депутати до відповідної сільської ради та 1 кандидата на посаду Зарічанського сільського голови ОТГ.

Про це повідомили у територіальній виборчій комісії.

На посаду очільника об'єднаної громади претендує Пальонка Ігор - нині діючий голова Зарічанської сільської ради.

Брати участь у перших виборах до Зарічанської сільської ради ОТГ, які відбудуться 29 жовтня 2017 року, виявили бажання 18 кандидатів-самовисуванців та 67 кандидати, висунуті політичними партіями: «Українське об'єднання патріотів «УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Батьківщина», «Об'єднання «Самопоміч», ВО «Свобода» та Радикальна партія Олега Ляшка.

Подаємо список кандидатів у депутати в одномандатних округах

№ 1

1. Оксентюк Наталія Ярославівна – Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА« СОЛІДАРНІСТЬ »

2. Юхимюк Іван Михайлович – ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Кублій Анатолій Іванович – Радикальна партія Олега Ляшка

№2

1. Кисляк Валентина Леонтівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

2. Приступа Світлана Петрівна – шляхом самовисування

3. Харук Віктор Володимирович - шляхом самовисування

№3

1. Ткачук Алла Миколаївна – Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

2. Нікітін Тарас Миколайович - шляхом самовисування

3. Костюк Світлана Миколаївна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

4. Борусевич Валентина Сергіївна - Радикальна партія Олега Ляшка

№4

1. Петрук Валерій Леонтійович - шляхом самовисування

2. Ліпейко Тарас Юрійович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Климчук Роман Романович - шляхом самовисування

4. Янець Микола Степанович - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

5. Мтіралішвілі Наталія Петрівна – Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

6. Форманюк Ігор Леонідович – Політична партія « Об’єднання «САМОПОМІЧ »

№5

1. Голюк Наталія Орестівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

2. Мокрицький Валентин Антонович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Наконечна Ольга Володимирівна - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

№6

1. Подзізей Михайло Петрович - Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

2. Пальонка Роман Анатолійович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Майоренко Лілія Валеріївна - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

№7

1. Стипасюк Віктор Агейович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

2. Поземюк Віктор Іванович - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

3. Оліферук Ірина Петрівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

4. Лозовицька Надія Сергіївна - Політична партія « Об’єднання «САМОПОМІЧ »

№8

1. Самчук Андрій Петрович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

2. Козік Тарас Володимирович - шляхом самовисування

3. Пилипюк Віталій Віталійович – Аграрної Партії України

4. Гергель Анатолій Борисович - Радикальна партія Олега Ляшка

№9

1. Шимчук Микола Миколайович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

2. Войтичук Андрій Богданович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Щербина Віра Василівна - Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

4. Корець Руслан Іванович - Радикальна партія Олега Ляшка

№10

1. Гаєвський Олександр Юрійович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

2. Доброчинський Сергій Анатолійович - Радикальна партія Олега Ляшка

3. Славінська Марія Леонтівна - Аграрної Партії України

4. Кінзерський Микола Ростиславович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

5. Ушинський Олександр Васильович - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

« СОЛІДАРНІСТЬ »

№11

1. Волошинська Людмила Юріївна - шляхом само висування

2. Мишко Борис Сергійович - Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

3. Козак Петро Степанович - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

4. Романчук Любов Олексіївна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

№12

1. Шліхта Юрій Миколайович - шляхом самовисування

2. Савюк Лариса Анатоліївна - Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

3. Павловська Лариса Василівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

4. Будневський Микола Олексійович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

5. Квашук Сергій Володимирович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

№13

1. Квашук Микола Володимирович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

2. Оніщук Богдана Сергіївна - Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

3. Шостак Михайло Єфремович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

4. Климюк Микола Іполітович - шляхом самовисування

5. Пасальська Ірина Вікторівна - Політична партія « Об’єднання «САМОПОМІЧ »

№14

1. Карпюк Сергій Олегович - шляхом самовисування

2. Лесь Інна Федорівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

3. Сашук Ірина Василівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

4. Жук Олександр Валерійович - Радикальна партія Олега Ляшка

№15

1. Півнюк Інна Петрівна - шляхом самовисування

2. Снігарук Віталій Миколайович - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

3. Стрельніков Ігор Олександрович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

№16

1. Кравчук Олена Вікторівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

2. Мельник Олександр Степанович - шляхом самовисування

3. Бунда Марія Петрівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

№17

1. Боровець Марія Павлівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

2. Давидюк Іван Анатолійович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

3. Редько Віктор Васильович - Політична партія « Об’єднання «САМОПОМІЧ »

№18

1. Козачек Катерина Михайлівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

2. Вознюк Ярослава Анатоліївна - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

3. Сподинюк Анатолій Володимирович - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

« СОЛІДАРНІСТЬ »

4. Лазаренко Володимир Володимирович - шляхом самовисування

№19

1. Шейчук Володимир Володимирович - шляхом само висування

2. Бовкуш Світлана Іванівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

№20

1. Ткачук Лілія Михайлівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

2. Кравчук Ірина Василівна - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Рибка Лідія Степанівна - Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина »

4. Козлюк Петро Кузьмович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

5. Шпіля Євген Романович - Аграрної Партії України

№21

1. Морев Андрій Анатолійович - Всеукраїнське об’єднання « Свобода »

2. Іванова Аліна Іванівна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

3. Дмітрієв Федір Борисович - шляхом самовисування

4. Крижановська Юлія Анатоліївна - шляхом самовисування

№22

1. Свись Ольга Миколаївна - Партії « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ »

2. Войчук Володимир Васильович - ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП »

3. Губарик Олександр Степанович - шляхом самовисування

4. Свись Леонід Степанович - шляхом самовисування

Коментарі
20 жовтня
Вчора
18.10.2017
17.10.2017
16.10.2017
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин