(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирщина: виборча комісія не працює через брак грошей

11:15 16.10.2017
414

Володимир-Волинська районна виборча комісія 13 жовтня під час свого засідання сформувала дільничні виборчі комісії у Зарічанській та Оваднівській об'єднаних територіальних громадах, втім, станом на 15 жовтня 2017 року так і не оприлюднила інформації про склад новосформованих ДВК.

Про це повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА.

Спостерігачі ОПОРИ не знайшли постанов «Про формування складу та утворення дільничних виборчих комісій у Зарічанській та Оваднівській ОТГ» ні на сайті Володимир-Волинської районної газети «Слово правди», ні в останньому друкованому номері, ні на сайтах Володимир-Волинської районної ради та районної державної адміністрації. Доступ до дошки оголошень у приміщенні ТВК закритий і для спостерігачів, і для журналістів, і для виборців, оскільки жодного з членів районної комісії уже другий день поспіль немає на робочому місці, а приміщення ТВК зачинене.

Представникам ОПОРИ вдалось поспілкуватися з головою Володимир-Волинської районної виборчої комісії Людмилою Мишко (ВО «Батьківщина»). У телефонній розмові жінка пояснила, що комісія не працює через відсутність коштів на організацію її роботи, а прийнятої постанови не оприлюднили через проблеми з технічним обладнанням.

У частині 8 статті 23 Закону України «Про місцеві вибори» зазначено, що рішення про утворення дільничної виборчої комісії оприлюднюється територіальною виборчою комісією, що утворила дільничну виборчу комісію, з відомостями про її склад у місцевих засобах масової інформації або в інший спосіб, визначений цією територіальною виборчою комісією, не пізніше наступного дня з дня утворення дільничної виборчої комісії.

Нагадаємо, що 29 жовтня у 19 ОТГ на Волині відбудуться вибори. Оваднівська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 85 кандидати у депутати до відповідної сільської ради та 1 кандидата на посаду Оваднівського сільського голови ОТГ.

Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
10.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин