(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото з архіву
Фото з архіву

Володимир: у місті планують витратити більше мільйона гривень на ремонт моргу

10:15 21.11.2017
1101

У Володимирі-Волинському планують витратити 1,5 мільйона гривень на ремонт міського моргу. Роботи планують розпочати ще у цьому році.

Про це йшлося на щотижневій оперативній нараді в міського голови за участі керівників місцевих управлінь, відділів та комунальних підприємств.

Ремонт моргу хочуть розпочати ще в цьому році.

- Кінець року, зазвичай ніяких ремонтних робіт уже ніхто не планує, проте, треба щось робити з цими приміщенням, - зазначив на нараді очільник міста Петро Саганюк. - На ремонт моргу плануємо витратити 1,5 млн. гривень. Розпочати роботи можна вже в цьому році, а завершити - у 2018. Треба довести морг до ладу, аби, як то кажуть, покійники не «згадували» нас...

Окремо йшлося про освоєння бюджетних коштів.

- Колись просили кошти, - ніхто не давав, сьогодні - дають, ніхто не спішить освоювати, - зауважив мер.

Окрім того, міський голова Петро Саганюк наголосив на завершенні робіт на новозбудованому приміщенні міськрайонного центру зайнятості.

- Треба завершувати з цією новобудовою і готуватися до відкриття. Я мав розмову з губернатором і на відкриття дійсно приїдуть поважні гості зі столиці, уже все погоджено, - зауважив Петро Данилович.

Нагадаємо, на одній з попередніх нарад йшлося, що у Володимирі-Волинському чекають на приїзд міністра соціальної політики Андрія Реви та віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка.









Коментарі
20 липня
Вчора
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин