(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Зимнівській ОТГ працюють над створенням стратегії розвитку громади

20:36 21.11.2017
617

В Зимнівській ОТГ на стадії завершення знаходиться план стратегічного розвитку регіону, розрахований на найближчі 10 років.

Про це розповів очільник Зимнівської ОТГ В'ячеслав Католик під час нещодавнього прес-туру регіональних медійників.

План стратегії розвитку опублікований на сайті громади, з документом можна ознайомитися та внести свої пропозиції. Окрім того, Стратегія є і в роздрукованому вигляді, з нею завжди можна ознайомитись у приміщенні ЦНАПу та сільської ради.

Як стало відомо, розробка Стратегії складалась з кількох етапів. Спочатку провели анкетування серед жителів громади, далі працювала робоча група по написанню Стратегії розвитку ОТГ.

- Для розвитку громади нам була потрібна так звана «дорожня карта», в даному випадку - стратегія розвитку на найближчі десять років. Розробляти Стратегію почали спільно із Центром розвитку місцевого самоврядування. Нині проходить процес обговорення Стратегії, а далі - розгляд та затвердження на найближчій сесії, - зазначив В'ячеслав Католик

Як пояснив голова громади, Стратегію можна поділити на три напрямки: економічний розвиток громади, створення комфортних умов для проживання мешканців громади, формування активної громади з високим рівнем безпеки життя.

Юлія Степанюк, секретар робочої групи яка працювала над написанням Стратегії розвитку, розповіла, що мешканцям Зимнівської ОТГ дали місяць часу для ознайомлення з цим важливим документом. Поки що надійшло кілька пропозицій, які стосуються благоустрою населених пунктів громади.

Нагадаємо, у Володимир-Волинському районі 24 грудня пройдуть додаткові вибори депутатів. Йдеться про Хмелівківську територіальну громаду, що приєдналася до Зимнівської ОТГ.
Коментарі
20 липня
Вчора
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин