(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Люди з особливими потребами - під опікою Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості

14:01 08.12.2017
323

Державна служба зайнятості приділяє значну увагу незахищеним верствам населення, в тому числі людям з особливими потребами. У разі звернення такої людини до центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, розробляється індивідуальний план можливих шляхів її трудової реабілітації та працевлаштування.

Так, 6 грудня 2017 року у приміщенні Володимир-Волинсьького центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На ярмарку були присутні представники ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», ЖЕК№1, ТзОВ « Володимир-Волинський хлібозавод».
Підприємства потребують укомплектування наступних вакансій: двірник, слюсар-сантехнік, мийник-прибиральник рухомого складу, птахівник, комірник. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Г.Опейда надала присутнім інформацію і про інші актуальні вакансії.

Ярмарок відвідали 8 осіб з особливими потребами, з урахуванням програм реабілітації було видано 2 направлення на співбесіду до роботодавців.

Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних проінформували присутніх про можливість професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, відкриття власної справи, що допоможе особам з обмеженими можливостями знайти такий вид діяльності, де вони зможуть застосувати свої знання і вміння та якнайповніше реалізувати власні можливості.

Нагадаємо, нещодавно директор Володимир-Волинського центру зайнятості Наталія Уколовапровела зустріч з головою Зарічанської ОТГ Ігорем Пальонкою, під час якої були презентовані послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню; обговорили шляхи подолання безробіття на селі, питання розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, сприяння легалізації зайнятості.

Коментарі
23 червня
Вчора
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин