(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Зимнівська ОТГ розширила свої межі, тепер вже офіційно

19:11 27.12.2017
878

На останній у цьому році сесії Зимнівської ОТГ відбулося офіційне приєднання Хмелівківської сільської ради до громади.

Відтак депутатський корпус громади поповнився 4 депутатами, а населення зросло на понад тисячу осіб, - пише БУГ.

Нагадаємо, що в неділю 24-го грудня, у Хмелівківській сільраді відбулися вибори депутатів до Зимнівської сільської ради. На приєднаній території було створено 4 одномандатні округи та обрано чотирьох депутатів. Відтепер депутатський корпус ОТГ складає 26 обранців.

На сесії депутатів Зимнівської ОТГ відбулося вручення посвідчення депутата. Також в свої обов’язки вступив староста.

«Вітаю з обранням. Бажаю вам бути активними депутатами та працювати для громади. Хоча, щоб всі працювали на результат, а не відстоювали політичні інтереси. Будемо разом працювати для громади» – привітав голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик.

Нагадаємо, що у Володимир-Волинському районі ще дві сільські ради не вирішили до кого доєднатися – Березовичівська та Хобултівська.

Раніше на сесіях Хобултівської сільради обговорювалася можливість приєднатися до Зимного. Березовичівська сільрада розглядає ще й варіант приєднатися до громади Локачинського району.


Коментарі

журналістам

20:41 27.12.2017

Ви звідки такий брєд взяли що поки не об'єднаються всі ради буде фуекціонувати рвйонна рада. З якого Закону? нагадаємо і вам що і районна рада і районна адміністрація буде функціонувати навіть коли на території району всіх об'єбнають. І навіть в тих районах. на базі яких утворили одну громаду яка повністью охопила район. функціонують надалі і районна рада і адміністрація. Таке питання як ліквідація рад і адміністрацій, можна вирішити змінами до Конституції а не об'єднавши громади. P/S. Перевіряйте правдивість своєї інформації. а не по слухах якоїсь баби пишимте.

17 липня
Вчора
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин