(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Святкове меню: чого не повинно бути на новорічному столі у Рік Собаки

14:10 31.12.2017
544

На відміну від Року Півня, коли не рекомендують ставити на новорічний стіл страви з курки, господарка 2018 року Собака, більш лояльна до того, що запропонувати гостям. Спробуємо розібратися що ж не можна готувати на Новий Рік Собаки 2018?

Новорічний стіл 2018 не рекомендують робити вегетаріанським. Все-таки собака - це звір, який любить м'ясо. Тому бажано саме його і робити основою для святкових страв. М'ясні салати, гарячі страви з м'ясом, м'ясні закуски і нарізки - символ року неодмінно їх оцінить і буде прихильний до вас весь наступний рік.
Також астрологи не радять в Новий Рік 2018 готувати багато солодкого - як відомо, солодкого собакам не рекомендується. Відмовлятися повністю від десертів не варто, але не потрібно робити їх основою новорічного столу.


Собаки люблять кісточки – безумовно. Значить на стіл можна подати баранину на реберцях, котлети по-київськи, курячі ніжки.

На столі має бути ковбаса, будь-які копченості, холодець з м'яса і риби.Чим стіл буде різноманітніше тим господареві року буде приємніше.

На гаряче також повинні бути м'ясні страви.

Так як гряде рік Жовтої Собаки, то стіл бажано прикрасити фруктами і овочами цього кольору.

Що ж не повинно бути на столі, так це страви з конини. В українських сім'ях це м'ясо вживається вкрай рідко, але все ж для тих, хто любить кінську ковбасу, краще утриматися, і на стіл її не ставити. Так, як усім відомо, що Собаки недолюблюють коней.

І з-за напружених відносин Собак з кішками (правда не завжди, є багато прикладів, коли ці тварини добре ладнають один з одним) бажано, щоб в кімнаті, де ви будете святкувати, кішки не були присутні. А раптом їх присутність викличе невдоволення господині року.

Хочеться зауважити, що Собаки активні тварини, тому не слід весь вечір сидіти за столом. Потрібно якомога більше веселитися. Придумати максимум розваг.

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин