(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Княже місто: у ЦНАПі почали приймати документи на виготовлення біометричних паспортів

13:14 31.01.2018
978

Центр надання адміністративних послуг у Володимирі-Волинському вже надає адмінпослуги з оформлення і видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України у формі id-картки.

Сьогодні у ЦНАПі приймали перших відвідувачів.

Як пояснила директор Володимир-Волинський ЦНАП Алла Троць, до сьогодні прийом документів громадян для виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснювався у тестовому режимі, проходили остаточні налаштування. А вже з 31 січня 2018 року ЦНАП офіційно приймає документи на виготовлення біометрії та паспортів громадянина України у формі id-картки.

З цієї нагоди у Центрі надання адміністративних послуг зібралося чимало гостей, серед яких міський голова Петро Саганюк, його перший заступник Ярослав Матвійчук, представники місцевих засобів масової інформації.

- Надіємось, що робота цього відділу ЦНАП дасть можливість у повній мірі задовольнити потреби городян, які хочуть оформити біометричні паспорти та id-картки, - зазначив очільник міста. - Бачите, тут все зроблено для того, аби людина швидко та в комфортних умовах могла здати усі необхідні документи, сфотографуватися. У відділ працюють молоді, але обізнані спеціалісти, які, думаю, справляться зі своїми обов'язками.

Більше, - у відеоінтерв'ю директора ЦНАП у місті Володимирі-Волинському Алли Троць.

Нагадаємо, захищений канал зв'язку, необхідний задля прийому документів для виготовлення біометрії, придбано за рахунок коштів Проекту ЄС, а робочу станцію - за рахунок коштів міського бюджету».

Нагадаємо, нині прийом на оформлення закордонних паспортів та ID-карток здійснює також Володимир-Волинський районний відділ міграційної служби.Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин