(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Стрітенські свічки потужний обepіг, який повинен бути в кожному домі

12:12 15.02.2018
430

15 лютого православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Стрітення Господнє. Свічки, освячені в цей день в храмах, наділені особливим значенням і силою - надавати допомогу людям в складні моменти їхнього життя. Принесіть з храму Стрітенську свічу, вона допоможе освітити ваш життєвий шлях.

У кожного свята є своє символічне значення. У народі здавна середину лютого шанували як день, коли Зима з Весною зустрічаються, а православні та греко-католики святкують одне з 12 найголовніших свят у році – Стрітення. Назва свята має два значення: «радість» і «зустріч». Згідно з церковними канонами в цей день відзначається зустріч людини і Господа, - розповідає Osoblyva.

У церквах проходять святкові богослужіння та перед літургією особливим чином освячують свічки, тому вони так і називаються – Стрітенські. Вважається, що Стрітенські свічки мають особливу благодатну силу. Якщо у вас буде можливість побувати в це свято в храмі, принесіть додому Стрітенську свічу і визначте їй особливе місце в будинку, звичайно, краще за все біля ікони.

Стрітенські свічки зберігають цілий рік до наступного свята Стрітення і запалюють в особливих випадках, коли особливо потрібна допомога. У складних життєвих ситуаціях, неприємності на роботі, негаразди в сім’ї, пошуках нової роботи, тривозі за дітей і батьків, запаліть Стрітенську свічу, попросіть у Бога допомоги та захисту, здоров’я собі і близьким, поради як вчинити і спокою для дyші. Огарок Стрітенської свічки не викидайте, віднесіть до церкви.

Вогонь церковної свічки символічно означає наш зв’язок з Вищими силами, вважається, що щира молитва при запаленій Стрітенській свічці швидше буде почута, а прохання незабаром виконане. Головне, щоб помисли були чисті.

Перед запаленою Стрітенською свічкою можна читати спеціальні молитви на Стрітення, а можна вести розмову з Богом своїми словами, так, як попросить ваша дyша, головне робити це щиро і від чистого серця.

Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин