(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Устилуг: відзначили річницю створення Університету третього віку

15:46 19.02.2018
345

На минулому тижні з нагоди 5-річчя створення Університету третього віку в Устилузі, відбулася чергова зустріч студентів-пенсіонерів.

Чудовий настрій присутнім створював аматорський колектив міста Устилуг «Сузір’я», утворений зі слухачів університету: Надії Мостової, Тетяни та Миколи Бегаль, Юлії Косюк, Лариси та Арсентія Боритюків, Ганни Груй, Лідії Савюк, Галина Грицюк, Володимира Долгунського, Петра Рарати, Людмили Сінчук, Галини Герель, Надії Байди, Катерини Новаковської під супровід баяніста Олексія Пеценюка, - розповідає завідувач відділення соціальної допомоги вдома Людмила Широчук.

Ректор Університету, директор територіального центру Любов Столярчук. у своєму привітанні зазначила, що Університет створений для того, щоб об’єднати літніх людей в єдину дружну команду, дати їм можливість спілкуватися, подорожувати, щоб люди пенсійного віку змогли не тільки відпочити духовно, отримати позитивні емоції, а й збагатилися новими знаннями, обмінялися досвідом.

- Дивлячись на вас всіх - красивих, завзятих, мудрих, щасливих, інтелігентних, творчих, - я радію з того, що 5 років тому ми прийняли правильне рішення і відкрили наш Університет. За ці роки ви здружились, згуртувались в колектив, який назвали «Сузір’я», продемонструвавши свої таланти в різних жанрах, - резюмувала Любов Миколаївна а також подякувала за активність громадянам, які у своєму поважному віці ще прагнуть здобувати нові знання та уміння, побажала усім здоров’я творчої наснаги, енергії й оптимізму.

Долучилися до вітань і представники Устилузької міської ради, голови районної громадської організації «Союз Українок» та осередку в місті Устилуг Віра Чайковська й Ніна Гук.

Довідково:

В Україні навчання літніх людей є інноваційним проектом, мета якого – впровадження та практична реалізація принципу навчання впродовж усього життя. Це особливо важливо для вирішення проблем літніх людей, поліпшення якості їх життя, збереження і формування їхньої активної життєвої позиції.
Тож основним завданням «Університету третього віку» є проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів для людей пенсійного віку.
Коментарі
19 червня
Вчора
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин