(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир: у міськрайонному центрі зайнятості працювала «Школа безпеки і порядку»

12:37 14.05.2018
70

На минулому тижні у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості в рамках проекту «Школа безпеки і порядку» провідний інспектор Володимир-Волинського МРВ УДСНС України у Волинській області старший лейтенант служби цивільного захисту Данилів Олег Богданович ознайомив присутніх з правилами поведінки з вогнем.

Представник рятувальної служби також дав присутнім рекомендації, як діяти у надзвичайних ситуаціях при виникненні пожеж, - повідомляють у центрі зайнятості.

«Найчастіше лісова пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті сірник або цигарка, дитячі витівки з вогнем. Найбільш пожежонебезпечними ліси стають у період сухої та спекотної погоди. Те, що створювалося природою протягом багатьох років, може миттєво загинути від вогню. Щоб попередити пожежу, перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки», - зауважив Олег Богданович.

Під час проведення семінару присутнім були роздані пам’ятки правил поведінки при пожежі.

Нагадаємо, жителі нашого міста часто не усвідомлюють значення лісів для здоров'я. Щорічно у період свят і вихідних днів спостерігається збільшення кількості лісових пожеж, коли велика кількість громадян відправляється до лісу на пікніки.
Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та людей.

У травневі вихідні особливо підвищується вірогідність виникнення лісових пожеж, адже лісова пожежа — стихійне, некероване поширення вогню лісовими площами.

Коментарі
28 травня
Сьогодні
Вчора
26.05.2018
25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин