(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Зимнівській ОТГ не працює жоден пришкільний оздоровчий табір

12:09 04.06.2018
387

Цьогоріч в Зимнівській громаді не працюють оздоровчі пришкільні табори.

Цю інформацію підтвердив голова громади В'ячеслав Католик.

- Так, дійсно, ми відмовились від роботи пришкільних таборів. Вирішили всі кошти спрямувати на те, щоб зимнівські діти відпочили в оздоровчих таборах області, можливо у всекраїнських таборах. Це питання для початку обговорили з директорами шкіл, з депутатами громади і тільки тоді прийняли відповідне рішення. Ну самі зрозумійте, який же це відпочинок, коли дитина закінчила школу, пішла на канікули і далі знову щодня навідується в навчальний заклад. Це ж викинути гроші на вітер... - зазначив голова ОТГ.

В'ячеслав Католик додав, що в громаді вже приблизно 75 тисяч гривень спрямували на оздоровлення дітей - придбали путівки в табори для дітей пільгової категорії. Найближчим часом планують закупити путівки в оздоровчий табір, що в селі Пульмо. Також школярі громади будуть відпочивати та оздоровлюватися кілька днів у таборі «Юність», що розпочне свою роботу у Володимир-Волинському районі.

Начальник районного управління освіти Оксана Бігун поінформувала, що загалом в районі районі функціонує 15 таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.

- Три дитячі табори відпочинку з денним перебуванням функціонує на базі загальноосвітніх закладів району, де відпочинком охоплено 135 школярів віком від 7 до 17 років. Вони забезпечені двохразовимо харчування із розрахунку 20 гривень в день на 1 дитину, - зазначила Оксана Андріївна. – Два табори відпочину функціонує на базі Зарічанської сільської ради, де відпочиває 100 учнів, чотири табори – у Оваднівській ОТГ (140 дітей) та шість таборів створено на території Устилузької міської ради. Жодного табору відпочинку з денним перебуванням дітей немає на території Зимнівської сільської ради.

Загалом, додала начальник районного управління освіти, всіма формами відпочинку та оздоровлення планується охопити близько півсотні школярів. У районі – це 150 дітей пільгових категорій. До цього переліку, за словами головного педагога краю, не включено тих, які будуть оздоровлені у санаторіях та профілакторіях за путівками МОЗ та тих, які будуть оздоровлені за спонсорські кошти. У Оваднівській ОТГ планують охопити відпочинком 170 дітей та 125 у Зарічанській ОТГ.

Нагадаємо, у селі Зимне Володимир-Волинського району запрацювала уже шоста в області поліцейська станція. Вона обслуговуватиме територію, на якій розташовано 21 населений пункт і мешкає понад 7 тисяч жителів.

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин