Ні грошей, ні речей: як «поРадували» молоду маму у комісійній крамниці

12 Липня 2018, 14:39
Фото ілюстративне 10429
Фото ілюстративне

У редакцію Район.Володимир-Волинський звернулась мешканка міста Луцька Тетяна Білик.

Жінка користувалась послугами комісійної крамнички «Рада мама», проте плідній співпраці прийшов кінець і нині лучанка не може дочекатися від власників крамниці ні грошей, ні речей, які здавала на продаж.

Більше - в листі.

Я мама, яка здавала дитячі речі в цей комісійний магазин, поки він не припинив свого існування у Луцьку. Все було добре... На 22 червня я була записана "на гроші", тобто мала прийти та забрати кошти від проданих речей по першій квитанції, а вона в мене не одна. Прийшовши під магазин, мене чекала вивіска з номером орендаря, а від "Рада мама" й сліду не було. За цим номером, чоловік піднявший слухавку, пояснив, що вони з'їхали раптово за одну ніч, а на наступний день була міліція...В той же день, на вайбер прийшло мені повідомлення, про те що магазин змінив свою адресу з м.Луцька на Володимир Волинський. Отже, мої речі та кошти поїхали у інше місто без мого відом . Від того дня я намагаюсь до них додзвонитись, та марно. Відписують дивні речі... З двух різних карток скинули мізерні суми, і далі просто тиша.... Як повернути дитячі речі та кошти за продані, я не знаю... Так як міліція складу злочину не бачила, - написала жінка.

До свого листа жінка прикріпила більше 30 скріншотів, в яких вона веде переписку з представниками крамниці. 

Переглянувши їх можна зробити висновок - правди жінка так і не добилась.




























1









Чим закінчаться митарства лучанки і чи повернуть жінці гроші та речі, - невідомо. А молодим мамам радимо не потрапляти на гачок ось таких крамниць.

Передрук заборонено

Коментарі
12 Липня 2018, 20:02
Щось незрозуміла, гроші ж повертають, речі збирають, діалог ведеться, то вчому проблема? Тож не закрились і пропали. Навіть міліція заяви не приймає, може Татяні нема чим зайнятись?
12 Липня 2018, 20:10
Всі дитячі шмотки туди вже три роки здаю, все дуже кльово продається.
12 Липня 2018, 20:12
Людина не повинна "вибивати" свої законні речі/гроші годинної перепискою та телефонними розмовами! Якщо їй щось належить, то віддайте і не мучте ср...ку! А то та хазяйка лахів понабирає, а потім від людей тікає. І добре що обславили, треба було ще й прізвище тієї лічності оприлюднити, неприємна дуже особа(
12 Липня 2018, 20:20
Я теж думаю, що тут проблема, в клієнті, ви там скільки там тих речей здали, що невпадло стільки строчити в вайбер, я навіть читати замучилась? Я теж здаю часто туди дитячі речі, все ок, бувають проблеми їх потім знайти, але ви бачили скільки там всього! Попробуй там розберись, я деколи навіть дивуюсь, як їм це виходить)) Жіночко з Луцька все в житті буває, непереживайте, це не саме гірше що може в житті бути, наші володимирські дівчата вас не підведуть)
12 Липня 2018, 20:33
Оооо абажаю бабскі разборкі)))
12 Липня 2018, 20:34
Гамноаблівашкі:))))
12 Липня 2018, 20:34
Давай-давай!
12 Липня 2018, 20:43
Доброго усім дня! Я не шукаю серед Вас однодумців, але у мене є своя позиція! <br/>1.про те що магазин припиняє свою діяльність 15 червня, можна було повідомити того ж дня, а не 22 червня! Тоді люди мали б змогу забрати свої речі, тим самим спростили б життя продавчиням!<br/>2.на рахунок міліції, складу злочину не було виявлено, по причині оголошення(даного магазину) на оф сторінці у фейсбуці, в якому йшлося про повернення речей через 2-3 тижні.
12 Липня 2018, 20:59
Шановна ТАТЯНА КОНДРАТЮК!Навчіться писати(бо Вас читати страшно).Проблема не в клієнті,а в повній безвідповідальності власниці...Яка вважає,що їй все зійде з рук і всі забудуть про неї.Я би, на місці постраждалих,давно заявила на них в податкову,прокуратуру і у всі можливі ЗМІ.
12 Липня 2018, 22:01
Такочка, почитайте переписку, тоді коментуйте. Забивають фіг по іншому.
12 Липня 2018, 22:01
Такочка, почитайте переписку, тоді коментуйте. Забивають фіг по іншому.
13 Липня 2018, 00:34
Йой....яке ж ти тупе...
13 Липня 2018, 00:54
В мене була схожа ситуація, довго та радамама водила мене за ніс - то зачекайте, то хочуть купити, то хочем віддати.. Ледь тоді з ними толку дійшла. І по сьогодні десятою дорогою оминаю і всім раджу
13 Липня 2018, 00:55
В мене була схожа ситуація, довго та радамама водила мене за ніс - то зачекайте, то хочуть купити, то хочем віддати.. Ледь тоді з ними толку дійшла. І по сьогодні десятою дорогою оминаю і всім раджу
13 Липня 2018, 04:34
а я раджу, це краще ніж дома буде валятись або неблагодарним родичам віддавати
13 Липня 2018, 05:16
А я вважаю, що якби більше було таких Тетян (енергійних, рішучих), то наше суспільство менше хворіло б на синдром &quot;байдужості&quot;.<br/>Якщо хочеш комусь допомогти, то зробиш це адресно, головне щиро, а не збагачуючи своїм мовчанням таких підприємців.
13 Липня 2018, 05:35
А от цікаво: куди після Володимира переїде &quot;Радамама&quot;? Чи вона буде не рада?
14 Липня 2018, 01:40
Що тут не зрозуміло?? Кідалова нема, а є фінансові труднощі!! Завдяки клімату створеного для п- ців в Україні!!<br/>Податки, оренда, &quot;елітні&quot; тарифи, перевіряючі служби, дозвільна с-ма!! На рахунок Радамама - я батько багатодітної сім'ї, багато речей купували саме там, особливо сподобався візочок фірми ТАКО - з вигляду майже новий - ціна наполовину!! Забули зразу забр прогулочний блок, звернулись через місяць, віддали!! Чесні та порядні люди!! Якось так..
14 Липня 2018, 01:40
Що тут не зрозуміло?? Кідалова нема, а є фінансові труднощі!! Завдяки клімату створеного для п- ців в Україні!!<br/>Податки, оренда, &quot;елітні&quot; тарифи, перевіряючі служби, дозвільна с-ма!! На рахунок Радамама - я батько багатодітної сім'ї, багато речей купували саме там, особливо сподобався візочок фірми ТАКО - з вигляду майже новий - ціна наполовину!! Забули зразу забр прогулочний блок, звернулись через місяць, віддали!! Чесні та порядні люди!! Якось так..
14 Липня 2018, 01:40
Що тут не зрозуміло?? Кідалова нема, а є фінансові труднощі!! Завдяки клімату створеного для п- ців в Україні!!<br/>Податки, оренда, &quot;елітні&quot; тарифи, перевіряючі служби, дозвільна с-ма!! На рахунок Радамама - я батько багатодітної сім'ї, багато речей купували саме там, особливо сподобався візочок фірми ТАКО - з вигляду майже новий - ціна наполовину!! Забули зразу забр прогулочний блок, звернулись через місяць, віддали!! Чесні та порядні люди!! Якось так..
14 Липня 2018, 01:41
Що тут не зрозуміло?? Кідалова нема, а є фінансові труднощі!! Завдяки клімату створеного для п- ців в Україні!!<br/>Податки, оренда, &quot;елітні&quot; тарифи, перевіряючі служби, дозвільна с-ма!! На рахунок Радамама - я батько багатодітної сім'ї, багато речей купували саме там, особливо сподобався візочок фірми ТАКО - з вигляду майже новий - ціна наполовину!! Забули зразу забр прогулочний блок, звернулись через місяць, віддали!! Чесні та порядні люди!! Якось так..
26 Листопада 2018, 14:56
В мене та ж ситуація,ні одягу не грошей!!
26 Листопада 2018, 14:56
В мене та ж ситуація! Ні грошей не одягу