10:27
Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні середа, 6 лютого.
10:31
Сергій Перникоза - правозахисник, експерт Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів – поділився основними правилами поведінки та захисту прав у найпоширеніших ситуаціях з поліцією.
10:35
Уже до кінця цього року уряд обіцяє монетизувати виплату субсидій для всіх одержувачів
13:06
У Володимир – Волинській філії ПрАТ «Волиньобленерго» була проведена заміна номерів телефонів
13:42
У виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради відбулась нарада, на якій керуюча справами Наталія Прогонюк розповіла про хід підготовки до проведення чергових виборів Президента України .
16:19
У навчальних закладах Володимира –Волинського проведені заходи з презентації Державної прикордонної служби
16:40
Округ Ігоря Гузя отримає майже 11 мільйонів гривень. З цих коштів чимало перепаде місту Володимиру-Волинському і району.
19:50
Релігійна громада старовинної Свято-Миколаївської церкви села Черчичі Зимнівської ОТГ прийняла рішення про перехід із Московського патріархату до Православної церкви України.