08:00
Увесь день утримається ясна погода. Без опадів.
08:30
Пропонуємо вам переглянути курс валют на 2 квітня
09:00
На сайті ПрАТ «Волиньобленерго» можна передати покази електролічильників у три кліки без реєстрації.
11:00
Станом на ранок 2 квітня кількість заражених на коронавірус у Польщі зросла до 2554 осіб, 43 – померло.
14:00
Влада складе списки малозабезпечених категорій громадян, щоб надати фінансову допомогу найбіднішим українцям під час карантину.
14:10
Заборону встановлюють з метою зберегти водні біоресурси й створити сприятливі умови для нересту риби
14:25
Проби усіх експрес-тестів на коронавірус мешканців Володимира-Волинського були відправлені на ПЛР-тестування в місто Луцьк для остаточного підтвердження.
14:45
У княжому місті призначено керівників комунальних підприємств «Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка» та «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання».
15:30
Видання Район.Історія публікуватиме краєзнавчі матеріали
17:25
У Володимирі-Волинському перевірили, як працюють торгові заклади, яким дозволено працювати на період карантину.
19:00
У Володимирі-Волинському на вулиці Сагайдачного біля приміщення «Укртелекому» трапилась ДТП.
21:15
Володимир-Волинське територіальне об'єднання отримало чергову допомогу від місцевого благодійника.
21:30
У княжому місті планують в найближчому майбутньому перейти до механізованого прибирання вулиць.