Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинський педагогічний коледж святкує уродини
Волинський педагогічний коледж святкує уродини

Наші цінності – повага до традицій: Володимир-Волинський педколедж святкує уродини

16:39 25.10.2018
1224

25 жовтня свій день народження святкує Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського.

Привітання з нагоди 79-річчя вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» в групі коледжу у Facebook оприлюднив директор навчального закладу Микола Савельєв.

«79 років назад у Володимирі-Волинському, з метою підготовки вчителів для українських шкіл, з’явилася перша на Волині учительська школа.
Довгий шлях, на якому були і ІІ світова війна, і неодноразові зміни напрямків підготовки, і три реорганізації пройшов наш заклад, щоб сьогодні бути вищим комунальним навчальним закладом «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського»!
Що ж ми являємо собою сьогодні? Які сповідуємо цінності? Яку ставимо перед собою мету?Однією з найвизначніших наших цінностей була і є – повага до традицій. Традицій світової педагогічної думки, традицій українського народу, традицій рідного навчального закладу. Ветерани педагогічної праці завжди були і залишаються для нас дороговказом. Ми завжди прагнемо порівнювати свої кроки і свої рішення з їх баченням проблеми. Ми завжди з повагою ставилися до їх досвіду, до їх мудрих порад.
І на превеликий жаль сьогоднішнє наше свято засмучене великою втратою – до кращого світу відійшов Іван Гаврилович Губар. 30 років очолював Іван Гаврилович тоді ще педагогічне училище, саме йому ми завдячуємо відкриттю більшості спеціальностей, саме йому ми завдячуємо становленню закладу, як провідної педагогічної установи на теренах України, саме він був вчителем і наставником більшості викладачів, які сьогодні працюють у коледжі!
Нам «пощастило» жити у часи великих змін, у час постійного реформування освітньої галузі. І сьогодні держава ставить перед коледжами виклик щодо підтвердження права на їх існування.
Наступного року ми в останнє будемо проводити прийом на освітню програму підготовки «молодших спеціалістів» і доводити своє право на підготовку «молодших бакалаврів».
Чи подужаємо ми цю непросту справу?
Впевнений – так!
Невпинно зростає науковий потенціал коледжу, 6 кандидатів наук, 2 доценти, 8 аспірантів, 45 старших викладачів і викладачів-методистів – це міцний фундамент нашого навчального закладу! А наша надія – більше двох десятків молодих викладачів, які бачать своє майбутнє у коледжі.
Засади Нової української школи значно підвищують вимоги до нашого випускника. Та ще минулого року ми, крокуючи у ногу з часом, почали готувати наших початківців до роботи в нових умовах. За попередніми даними 24 минулорічні випускники успішно працюють з першими класами, де запроваджується НУШ.
Нині ми завершуємо обладнання спеціалізованого кабінету, де завдяки підтримки Фонд Ігоря Гузя "Прибужжя" з’явилося мультимедійне обладнання; власним коштом ми встановили меблі; а за підтримки обласної ради кабінет незабаром поповниться необхідним роздатковим матеріалом, додатковим електронним обладнанням та програмним забезпеченням.
Наш випускник затребуваний на ринку праці! Щороку ми фіксуємо збільшення переходів на індивідуальний план навчання вже четвертокурсників! А університети реально конкурують за кожного з них.
Впевнений! Ми усе подолаємо! Ми усе зможемо! І наш коледж чекає світле і велике майбутнє.
Зі святом усіх вас Кримчани! Нам 79!», - йдеться у дописі.

Довідково:

Вищий комунальний навчальний заклад «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» заснований як педагогічна школа у 1939 році з метою підготовки педагогічних кадрів для роботи в новостворюваних українських школах західних областей України.

Навчання першим слухачам школи перервала Велика Вітчизняна Війна. 20 липня 1944 року місто Володимир-Волинський звільнено від фашистської окупації, і уже з 24 липня до роботи приступає директор педагогічної школи Єрофеєв М.А.

Перший випуск вчителів початкової школи в кількості 21 особи було здійснено у 1945 році. Відповідно до Постанови Ради Народних комісарів УРСР від 3 листопада 1944 року Володимир-Волинська педагогічна школа перейменована на педагогічне училище. З 1949 до 1961 року училище готувало вчителів фізичного виховання для семирічних шкіл Волинської та інших областей України.

Коментарі
24 вересня
Сьогодні
Вчора
22.09.2019
21.09.2019
20.09.2019
19.09.2019
18.09.2019
17.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин