Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
1 листопада: католики всього світу відзначають День всіх святих
1 листопада: католики всього світу відзначають День всіх святих

1 листопада: католики всього світу відзначають День всіх святих

09:00 01.11.2018
814

Вітаємо вас, дорогі читачі!

Сьогодні четвер, 1 листопада.

Іменини святкують: Дмитро, Іван, Сергій, Фелікс.

Понад 2000 років тому кельтські племена в цей час святкували Самайн чи Геловін або ж настання нового року.

Вважалось, що душі померлих у цей день повертаються у свої домівки і вимагають жертовної їжі у живих. Наприкінці жовтня давні римляни відзначали два свята – Фералії, присвячені пам’яті померлих, і дні Помони, богині деревних плодів.

Ці дати збереглись дотепер і традиційно стали часом поминання померлих та поширились у всьому християнському світі. Так з'явився День всіх святих, який католицька церква досі відзначає 1 листопада.

Вшанування всіх святих дуже важливий у цей день. Святі - це люди, які протягом земного життя свідомо і самовіддано йшли до мети.

Загалом вшанування святих у Церкві бере свій початок разом із культом перших мучеників християнської ери. У перші віки християнства поминання померлих обмежувалося лише родинним колом. Особливими днями молитви за померлих були дні, близькі до похорону, а також річниці смерті. Тепер це прийнято робити щороку у перші дні листопада.

У цей день в Україні, особливо Західній, не лише серед римо-католиків, а й представників інших конфесій, існує традиція відвідувати могили родичів, відправляти там панахиди і запалювати цвинтарні свічки.

Цитата дня: «Що розум людини може осягнути і в що він може повірити, те він здатний досягти», – Наполеон Хілл.

Якщо ви бажаєте привітати своїх рідних вашому серцю людей зі святом, надсилайте нам свої привітання та фото іменинників на нашу електронну адресу [email protected] і ваші близькі отримають гарний сюрприз на нашому сайті від вашого імені!

Коментарі
21 березня
Вчора
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин