Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У місті на Волині взялися за впорядкування річки Риловиці
У місті на Волині взялися за впорядкування річки Риловиці

У княжому місті взялися за впорядкування річки Риловиці

15:35 07.11.2018
1441

У Володимирі-Волинському розпочали очищення річки Риловиці.

Як зазначив під час нещодавнього брифінгу мер Володимира Петро Саганюк, мова про очищення річки ведеться досить довгий час. До документації по об’єкту у Мінекології були зауваження, але вони були враховані та виправлені, - інформує БУГ.

Для того, щоб приступити до робіт, окрім коштів на них, потрібно було отримати певні дозволи та виготовити відповідну документацію.

«Ми хочемо зробити відпочинкову зону біля річки. Розпочати роботи вдалося дякуючи підтримці народного депутата Ігоря Гузя. Частина коштів виділена з обласного бюджету. Роботи на річці будуть продовені і наступного року», – розповів Петро Саганюк.Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який і займався дозволами та документацією по об’єкту, розповів, що облаштування рекреаційної зони біля річки – це складна робота. Об’єкт «перехідний», тобто ще й наступного року доведеться виконати багато робіт. Складність полягає в тому, що постійно змінюється законодавство.

«Фактично як такої, річки Риловиця до сьогодні ми і не бачили. Це були зарослі. Сьогодні ж на меті стоїть очистка річки та покращення гідрологічного стану. Будемо надіятися, що у цьому році вдасться сформувати русло річки. Глибина очистки у межах одного метра, а ширина найменшого місця в межах 3-ох метрів. У районі мосту русло буде викладене бутовим каменем. Також планується сформувати сам острів. Роботи виконуються за кошти, виділені з міського і обласного екологічного фонду. Сприяв у цьому напрямку народний депутат Ігор Гузь», – розповів Ярослав Матвійчук.

Як зазначив перший заступник міського голови, місто фактично є замовником, тому може впливати на підрядника, якщо буде незадоволене якістю виконання робіт на Риловиці.

Роботи виконуватимуться поки дозволяє погода. У рамках першого етапу, який запланований на цей рік, планують сформувати русло річки і таким чином у загальному сформувати обриси рекреаційної зони.

Нагадаємо, у Володимирі-Волинському шукають місце під нове кладовище.
Коментарі
21 травня
Сьогодні
Вчора
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
14.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин