Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Відбувся День відкритих дверей для учнів Володимир-Волинського ВПУ
Відбувся День відкритих дверей для учнів Володимир-Волинського ВПУ

Відбувся День відкритих дверей для учнів Володимир-Волинського ВПУ

15:55 07.11.2018
721

Фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели День відкритих дверей для учнів вищого професійного училища.

Захід відбувся 6 листопада 2018 року і пройшов в рамках діяльності Центру кар’єрного зростання «Профі».

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів Володимир-Волинського вищого професійного училища з основними напрямками роботи філії, надали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.
Учнів також ознайомили з інформацією про роботу профінформаційного сектора, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.
Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на платформі «Моя Професія», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, виявити моральну, психологічну, та практичну готовність учнів до свідомого вибору професії.

Спілкування було наповнене жвавою та піднавальною інформацією. Даним заходом гості були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

Нагадаємо, нещодавно у Волинській ОДА затвердили скориговані показники регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області на 2018 рік.

Зокрема, у Володимир-Волинському вищому професійному училищі одна з десяти професій (спеціальностей) зазнала корегування:

Коментарі
18 квітня
Сьогодні
Вчора
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
11.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин