На станції «Лудин»​​​​​​​ у вантажному потязі знайшли контрабандні цигарки

13 Листопада 2018, 11:19
На станції «Лудин»​​​​​​​ у вантажному потязі знайшли контрабандні цигарки 2210
На станції «Лудин»​​​​​​​ у вантажному потязі знайшли контрабандні цигарки

На станції «Лудин», що на Володимирщині, митники виявили контрабанду цигарок.

Про це повідомили у прес-службі Волинської митниці ДФС.

Вантажний потяг із залізорудним концентратом слідував від українського постачальника в Республіку Польща за напрямком руху Володимир-Волинський – Хрубешов і проходив митний контроль на станції Лудин міжнародного залізничного пункту пропуску. 

Цигарки торгових марок Marvel та Compliment були упаковані у спеціально виготовлені дерев’яні короби, приховані на дні відкритого залізничного піввагону.

Цигарки тимчасово вилучені на підставі ст.511 Митного Кодексу України до прийняття судом остаточного рішення про притягнення порушників до відповідальності.

Читайте також: На хабарі «погорів» прикордонник з відділу прикордонної служби «Амбуків»

Коментар
18/04/2025 П'ятниця
18.04.2025
17.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися