У Володимирському ТМО розпочала прийом нова лікарка-дерматовенерологиня
У поліклініці КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання» розпочала прийом нова лікарка-дерматовенерологиня Юлія Риштей.
Розширення штату медичного персоналу дозволить мешканцям громади отримувати фахову профільну допомогу безпосередньо у місті, інформують у ТМО.
Професійний шлях фахівчині розпочався у 2023 році після закінчення Дніпровського державного медичного університету. Протягом 2023–2025 років Юлія Риштей проходила інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» у медзакладах Володимира та Луцька, а згодом здобула спеціалізацію у галузі дерматовенерології.
У своїй роботі лікарка застосовує сучасні протоколи лікування захворювань шкіри. Отримати консультацію фахівчині можна у будні дні з 12:00 до 15:45. Запис на прийом здійснюється через довідкове бюро поліклініки.