У Володимирському ТМО розпочала прийом нова лікарка-дерматовенерологиня

#   587
Лікарка-дерматовенерологиня <b>Юлія Риштей</b>ФОТО
Лікарка-дерматовенерологиня Юлія Риштей

У поліклініці КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання» розпочала прийом нова лікарка-дерматовенерологиня Юлія Риштей.

Розширення штату медичного персоналу дозволить мешканцям громади отримувати фахову профільну допомогу безпосередньо у місті, інформують у ТМО.

Професійний шлях фахівчині розпочався у 2023 році після закінчення Дніпровського державного медичного університету. Протягом 2023–2025 років Юлія Риштей проходила інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» у медзакладах Володимира та Луцька, а згодом здобула спеціалізацію у галузі дерматовенерології.

У своїй роботі лікарка застосовує сучасні протоколи лікування захворювань шкіри. Отримати консультацію фахівчині можна у будні дні з 12:00 до 15:45. Запис на прийом здійснюється через довідкове бюро поліклініки.

Останні новини

Всі

13 червня 2026

12 червня 2026

Переглянути все