Володимирське ТМО придбає сучасне реабілітаційне обладнання за кошти польського гранту та кредиту
Володимирське ТМО отримає нове устаткування для відновлення пацієнтів завдяки участі у великому транскордонному проєкті з партнерами із польського Білостока.
Про це Район.Володимир стало відомо під час позачергової сесії Володимирської міської ради.
Депутати підтримали рішення про надання дозволу КП «Володимирське ТМО» на отримання кредиту в сумі 8,5 мільйона гривень. Ці кошти є необхідною частиною для закупівлі сучасного реабілітаційного обладнання за програмою Interreg NEXT Польща-Україна. Головна лікарка та фінансовий відділ запевнили, що медоб’єднання повертатиме цей кредит власними силами, не залучаючи кошти з міського бюджету.
До слова, проєкт Interreg NEXT – це програма Європейського Союзу, що підтримує транскордонне співробітництво між Україною та Польщею. Спільна заявка Володимира та Білостока дозволяє значно покращити медичні послуги у сфері реабілітації для обох сторін.
