У Володимирі на святі «Зоряний олімп» нагородили понад 160 обдарованих учнів та педагогів

У Центрі культурних послуг Володимира провели традиційне свято обдарованої молоді «Зоряний олімп», під час якого відзначили найкращих учнів громади, а також їхніх викладачів та тренерів.
Про це з посиланням на Володимирську міську раду повідомляє Район.Володимир.
Захід став підбиттям підсумків навчального року, який школярі та педагоги провели в умовах повітряних тривог, вимкнень електроенергії та постійних стресів воєнного часу. Заслужені відзнаки присутнім вручив міський голова Ігор Пальонка, який подякував воїнам ЗСУ за можливість продовжувати навчання, а батькам та вчителям – за стійкість і підтримку молоді.
Під час церемонії нагородження подяками міського голови, пам’ятними статуетками та грошовими винагородами відзначили 89 учнів та 18 команд, які вибороли призові місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, турнірах і змаганнях. Окремі нагороди отримали 57 педагогів та тренерів, які підготували талановиту молодь.
Святкову атмосферу на заході створював військовий оркестр 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, а також творчі колективи Володимирського фахового педагогічного коледжу, Центру позашкільної освіти та студії «Тіп-топ».
Нагадаємо, свято «Зоряний олімп» є щорічним заходом у Володимирській громаді, спрямованим на підтримку та стимулювання обдарованих дітей у сферах науки, культури, мистецтва та спорту.




































































