У Володимирі помер відомий лікар-стоматолог Святослав Бучак

У Володимирі відійшов у вічність знаний у місті лікар-стоматолог Святослав Володимирович Бучак.
Слова співчуття родині та близьким опублікували на офіційній сторінці комунального підприємства «Володимирська стоматологічна поліклініка», пише Район.Володимир.
У повідомленні колег зазначається, що Святослав Бучак був людиною з великим і добрим серцем, люблячим чоловіком, дбайливим батьком та гідним сином. Його щиро поважали за високий професіоналізм, мудрість та людяність. Він залишався прикладом відповідального ставлення до своєї справи, виявляв виняткову чуйність до пацієнтів та завжди з глибокою повагою ставився до колег. Відкритість і доброзичливість лікаря залишили теплі спогади та вдячність у серцях усіх, хто мав нагоду працювати й спілкуватися з ним.
Прощання та чин похорону відбудуться у четвер, 4 червня, об 11:00 у церкві святого Юрія у Володимирі.
Редакція Район.Володимир висловлює співчуття рідним та близьким покійного.
