Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дитяча художня школа на Волині носитиме ім'я талановитого земляка
Дитяча художня школа на Волині носитиме ім'я талановитого земляка

Володимир-Волинська дитяча художня школа носитиме ім'я талановитого земляка

16:51 04.12.2018
978

У Володимирі-Волинському відбулися громадські обговорення щодо присвоєння Володимир-Волинській дитячій художній школі імені Миколи Рокицького.

Захід відбувся 3 грудня у приміщенні міськвиконкому. На ньому були присутні колектив художньої школи, представники влади та громадськість. Головував на засіданні Роман Віслобоков, начальник міського відділу культури, - інформує БУГ.

Зі слів Адама Михалика, директора дитячої художньої школи, який досить довго вивчав біографію і доробок Миколи Рокицького, це єдиний художник з Волині, який є представником школи бойчукістів. Картини Миколи Рокицького, який родом з села Заріччя, що неподалік міста, експонувалися на всеукраїнських виставках.

«Він був художником широкого діапазону, надзвичайно творчою людиною і новатором. Це приклад відданості своїй справі, яку бажаєш продовжити, приклад надзвичайної працелюбності. Ми хочемо присвоїти його ім’я школі як пам’ять і подяку людині, що творила сучасне мистецтво у складні часи», – розповів Адам Михалик.

Ідею про присвоєння імені Рокицького дитячій художній школі підтримали колеги Адама Михалика, які підготували сім співдоповідей про життя і доробок митця.

Окрім пропозиції надати школі ім’я Рокицького прозвучала й інша пропозиція.

Депутат міської ради Микола Смаль зазначив, що у місті творив і проживав відомий художник Микола Букатевич, який у 1947-му заснував у місті художню студію, яку згодом реорганізували у дитячу художню школу, тому запропонував назвати школу саме його ім’ям.

Проте така пропозиція не знайшла достатньої підтримки у присутніх.

Нагадаємо, з пропозицією присвоїти школі ім'я іменитого земляка виступили педагоги, працівники та учні школи.

Читайте також: У Володимирі привітали особливих людей з особливими здобутками

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин