На Володимирщині відбулися змагання з футзалу серед школярів

10 Грудня 2018, 15:17
На Володимирщині відбулися змагання з футзалу серед школярів 2552

До Дня Збройних сил України, 8 грудня в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. села Хобултова були проведені районні змагання з футзалу серед юнаків 2006-2008 років народження.

Про це інформує відділ освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації.

Змагання проходили в напруженій боротьбі та дружній атмосфері.

Переможцями зустрічі стали юнаки ЗОШ І-ІІІ ст.м.Устилуг, на другому місці – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі та треті - об’єднана команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Хобултова та ЗОШ І-ІІ ст. с.Микуличі.

Кращим бомбардиром став Дарчик Денис з Березович, кращим воротарем – Ничик Сергій з Устилуга, кращим захисником - Денискін Юрій з Льотничого, кращим нападаючим – Федчук Олександр з Хобултови.

Кращими гравцями команд стали: Селантьєв Антон (Устилуг), Шеменюк Станіслав (Березовичі), Бугай Юрій (Микуличі), Мартинович Богдан (Льотниче).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації.