Elapsed full time: 0.7860
Memory Usage: 5.12MB
Elapsed time:
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Два села з Турійщини хочуть приєднатися до Оваднівської ОТГ
Два села з Турійщини хочуть приєднатися до Оваднівської ОТГ

Два села з Турійщини хочуть приєднатися до Оваднівської ОТГ

15:22 18.12.2018
751

Жителі двох сіл Овлочинської сільради, що в Турійському районі, хочуть приєднатися до Оваднівської ОТГ.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю і корупцією 17 грудня, – пишуть Волинські новини.

Депутати розглянули звернення жителів сіл Крать та Ставки Турійського району. Зі слів представників громади сіл, до складу Овлочинської сільради входять три села: Овлочин, Крать та Ставки. Перше хоче приєднатися до Турійської ОТГ, два останні – до Оваднівської ОТГ Володимир-Волинського району, оскільки село Овадне розташоване близько, туди можна доїздити без пересадок. До 1965 року ці села перебували у складі Оваднівського району, потім – Володимир-Волинського, а пізніше їх чомусь включили до складу Турійського району.

Голова комісії Анатолій Вітів зауважив, що вихід двох сіл зі складу сільради – це складний процес, який на Волині вже проходили з селом Сільце Горохівського району. Нагадаємо, село Сільце Горохівського району просили виключити зі складу Цегівської сільради, аби приєднати до Мар’янівської ОТГ.

Значно простіше, зі слів голови комісії, здійснити приєднання усієї сільради до Оваднівської ОТГ. Отже, він порадив під час найближчої сесії сільради, на яку приїдуть експерти, довести доцільність входження усіх трьох сіл сільради до Оваднівської ОТГ. Якщо ж це питання під час сесії не погодять, представникам двох сіл потрібно буде звернутися до обох районних рад то до ОТГ, аби ті під час своїх сесій ухвалили рішення про те, що не заперечують щодо такого приєднання. З цим пакетом документів згодом потрібно звернутися до постійної комісії облради, щоб відповідний проект рішення ухвалювали вже депутати Волиньради. Після цього рішення проходитиме через суди і весь процес може затягнутися більше ніж на рік.

Якщо ж експерти таки переконають депутатів сільради в тому, що приєднатися до Оваднівської громади вигідно, депутати облради зможуть швидко внести відповідні зміни до перспективного плану створення ОТГ і питання вирішать за декілька місяців.

Читайте також: Овадне: на позачерговій сесії учасникам АТО роздаватимуть землю

Коментарі
25 червня
Сьогодні
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин