Elapsed full time: 0.2020
Memory Usage: 5.14MB
Elapsed time:
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Митрополит Володмир-Волинський і Ковельський Володимир
Митрополит Володмир-Волинський і Ковельський Володимир

Людям пропонують «томос», хитро спланований лицемірий задум: митрополит Володимир звернувся до вірних чад єпархії

11:30 20.01.2019
2204

Митрополит Володмир-Волинський і Ковельський Володимир звернувся до прихожан єпархії.

Звернення митрополита розміщене на сайті Володимир-Волинської єпархії.

Окрім вітальних слів з нагоди Святого Богоявлення, керівник єпархії просить «вірних чад єпархії зберігати однодумність, не піддаватися на брехню і провокації, вчитися сприймати критично сумнівну інформацію про Церкву».

А ще митрополит просить вірян посилити свої молитви з надією на всесильну Божественну допомогу.

Читайте також: Це незаконне зібрання - митрополит Володимир висловився про об’єднавчий собор

«Дорогі отці, брати і сестри. вірні чада Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви!

Сердечно вітаю вас із Святим Богоявленням!

Майже 2000 років тому цього дня відкрився людям Бог в усій повноті Пресвятої Тройці: втілений Син Божий хрестився в ріці Йордані, Дух Святий зійшов на Нього у вигляді голубинім, а з Неба було чути голос Бога Отця: “Це Син Мій улюблений, в Якому Моє благовоління”.

Але, на жаль, сьогоднішні радісні і спасительні дні Хрещення Господнього затьмарені великим лихом, Ми бачимо, що протистояння Української Православної Церкви і антихристиянських сил стає все більш очевидним і гострим. Останнім часом всюди тільки й розмов про автокефалію, новостворену структуру ПЦУ, головних дійових осіб цього процесу і інше… Під виглядом благої справи, великого досягнення і довгоочікуваного подарунка віруючим людям пропонується «томос». Насправді ж це лицемірий задум, хитро й підступно спланований і розіграний тими, хто і не думає дбати про благо Церкви. Особливе посилення наступів відбувається в цей агітаційний період передвиборної кампанії, що вказує про їх політичне підгрунтя. Використовуються жорстокі, антиконституційні методи боротьби, проводиться системна дискредитаційна діяльність проти духовенства. Священнослужителі перебувають під пильним наглядом провокаторів, які шукають найменшу зачіпку, для того щоб перекрутити факти, очорнити, створивши брудний інформаційний розголос.

Дорогі мої У цих нелегких умовах всім нам важливо зберігати однодумність, не піддаватися на брехню і провокації, вчитися сприймати критично сумнівну інформацію про Церкву. Прошу вас посилити свої молитви з надією на всесильну Божественну допомогу.
Ще раз вітаю вас з Хрещенням Господнім! Бажаю всім щоб Господь, який Своїм Богоявленням просвітив людство, з’явився у Божественній повноті в серцях кожного із нас», - йдеться у зверненні.

Читайте також: Тиждень по Томосу: які настрої у волинського духовенства і чому

Коментарі

....

12:29 20.01.2019

Сам урод брехливий!!!
Вон до московії!
Сатана...

ССССС

13:06 20.01.2019

Боже Спаси Православну Україну!!!

Християнин

15:40 20.01.2019

Вистачить лизати 1 місце мордору

ОЛЬГА

15:04 21.01.2019

ЯК НЕ СТИДНО В ТАКІ СВЯТІ ДНІ СТОЯТИ НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ І ПЛЮВАТИ ЇМ В ОБЛИЧЧЯ , ПРОСЛАВЛЯЮЧИ КИРИЛА, ПУТІНА ТА РОСІЮ І ЗНЕВАЖАТИ ДУМКОЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ .ЩОСЬ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЧЕМОНДАН-ВОКЗАЛ-РОСІЯ ПОКИ ШЛЯХ ВІДКРИТИЙ. БО НЕ ВІДОМО ХТО ПРИЙДЕ ДО ВЛАДИ І ТОДІ ВСІМ ТИМ ХТО ВІДКРИТО ВИСТУПАЄ ПРОТИ УКРАЇНИ ДУМАЮ БУДЕ НЕ ЗДОБРУВАТИ НАВІТЬ У НАС В ДРЕВНЬОМУ ВЛОДИМИРІ.ЗАДУМАЙТЕСЬ ПОКИ НЕ ПІЗНО.


МУ ВОЛОДИМИРІ. ТАК ЩО ЗАДУМАЙТЕСЬ ПОКИ НЕ ПІЗНО.

Олена

22:05 21.01.2019

Звертаюсь до тих ,хто надрукував цю статтю.Люди добрі,перестаньте бути,,вірними чадами,,кгбістів.Будьте просто Людьми!Навіщо поширювати цю брехню і бруд ,століттями прикриті,,братньою любов'ю,,.Якщо ви вважаєте,що це демократичний вияв,то чого не надруковано і позиція,,Церкви-матері,,.Чи тепер для вас мати-не мати,церква-не церква? Досить вносити смуту і розлад у і без того розгублені голови старшого покоління.Чого так скромно не дописуємо ,якої держави ця церква?

25 червня
Сьогодні
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин