Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

3 лютого: чому слід уникати сварок, спорів та метушні

10:34 03.02.2019
525

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні 3 лютого, неділя.

Іменинники сьогодні Максим і Євген.

Сьогодні Сецубун – японський Новий рік за місячним календарем! «Демони, геть від нас! Щастя, заходь-но до нас!» Такі слова щороку вигукують японці і в храмах, і в оселях, і на вулицях. При цьому ще й пригорщами розкидають смажені соєві боби – посівають і себе, і оточуючих, точнісінько так само, як ми посіваємо пшеницею. Розкидування соєвих бобів і запрошення щастя належить до надзвичайно давнього обряду маме-макі та є частиною новорічного фестивалю Сецубун – зустрічі нового року за місячним календарем і початку весни. Власне саме слово «сецубун» перекладається як «межа сезонів». Веселощі – складова цього свята. В родині зазвичай хтось із найстарших, зазвичай чоловік, перевдягається в чорта (він, між іншим, у японців теж рогатий і зубатий), бігає, підстрибує, кричить, а всі інші кидають у нього соєві боби. Потім кожен повинен підняти й з’їсти стільки бобів, скільки має років. Обряд вигнання злих духів відбувається в усіх японських храмах, як буддійських, так і синтоїстських. Після релігійного обряду з храмів з неймовірним галасом вибігають переодягнені в злих духів чоловіки, намагаючись змішатися з натовпом. Невдовзі з’являються ченці – вони женуться по вулицях, переслідуючи «духів». Потім усі повертаються до храму й розпочинається обряд маме-макі. Варто зауважити, що японці щедро розкидають боби – торік в одному з храмів їх «насіяли» понад тонну…

Православна Церква цього дня вшановує пам’ять Максима Грека – ченця, визначного вченого і релігійного перекладача. Прикмети на сьогодні такі: якщо зимовий туман стелитиметься по землі – на відлигу. Зоря на Максима ясна – чекай морозу.

28-29-ий місячні дні. Згідно з зоряним прогнозом – важкий період, час Гекати, адже скоро настане новий місяць. Можливо, сьогодні з’явиться спокуса порівнювати себе з іншими, але робити того не варто. Тихе скромне життя нічим не гірше за яскраве й бурхливе. Щастя й нещастя і там, і там приблизно порівно. Уникайте сварок, спорів, метушні, плачів, пустих клопотів, пригнічення чимось чи кимось. Не дайте себе опосісти дрібницями. Не дозволяйте їм бентежити вас і дратувати. Попри всілякі невтішні прогнози та похмурі віщування маємо бути вдоволеними і вдячними.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1956 році – 26,2, а найтеплішим у 2002 - +12,3.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
23 липня
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин