Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині хочуть повернути селу радянську назву
На Волині хочуть повернути селу радянську назву

На Володимирщині хочуть повернути селу радянську назву

16:34 08.03.2019
1007

У селі Сусваль Оваднівської ОТГ знову заговорили про перейменування населеного пункту.

Жителі села, яке назвали в честь загиблого місцевого жителя Петра Сусваля, вимагають у місцевої влади повернути назву Жовтневе та пов’язують її із назвою місяця – жовтня, - пише БУГ.

Питання підняли під час звіту голови громади та заступника з фінансових питань. Однак ще на початку зборів із словом виступив батько загиблого Остап Сусваль.

Чоловік кілька разів наголосив, що хоче перейменування, адже не дозволить паплюжити його прізвище та нагадав інцидент, коли після перейменування села вчепили вивіску «Сусваль», яку в перші дні знищили.

На зборах був присутнім голова Володимир-Волинської райради Роман Гук, адже в жовні 2017 року депутатський корпус райради прийняв рішення залишити нову назву.

«У нас в країні йде війна, і село назване в честь Героя, який загинув захищаючи нас, вважаю зараз недоцільно його перейменовувати. Рекомендую завершити перейменування і прийняти нову назву», – сказав голова райради.

Жителі села не дослухались до слів представника районної влади і вимагали повернути назву «Жовтневе», наголошуючи, що не вважають її комуністичною. Один з присутніх чоловіків вимагав, щоб від місцевої влади надіслали лист зі витребували пояснити слово «Жовтневе» і чому його пов’язують із комуністичним режимом.

Як аргумент селяни наводили те, що в країні багато назв вулиць ще не пройшли декомунізації. Після години суперечок, не дійшовши порозуміння, місцеві жителі покинули збори, з вимогою, щоб місцева влада взяла на себе обов’язок повернути назву села.

Читайте також: У Сусвалі втретє провели збори, щоб перейти у ПЦУ

Коментарі
23 липня
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин